Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szept. 22-én, nov. 6-án,...

Ha szept. 22-én, nov. 6-án, és dec. 10-én volt meg a mensim, akkor most januárban mikorra várjam, és mikor lesz a következő peteérésem?

Figyelt kérdés
Nyár végén hagytam abba a gyógyszert.
2008. jan. 10. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiszámolni mivel túl hosszú a ciklusod és nem adja ki a gép.Egyépként a keresőbe be ütöd ovulációs kalkulátor és ki add vagy 6 félét amin ki lehetne számolni elvileg a peteérés időpontját.
2008. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

36 napos a ciklusod, ez szerintem nagyon hosszú, lehet, hogy a fogigátló abbahagyása miatt még nem állt be rendesen. Szerintem a reggeli ébredési hőmérsékleted pontos választ ad, ha minden nap pontosan méred, akkor az ovu előtti napon 2-3 tizedfokot leesik és utána pedig szépen elkezd emelkeni 5-6 tizedfokkal. Na ezt a leesést kellene megfognod! A babáttervezők otthona c. honalpon tudsz rendelni olyan homeopátiás szert, ami beállítja a ciklusod hosszát, de kiváló erre a cickafarkfű tea is.

Számításaim szerint, persze nehéz így látatlanba bármi mondani a peteérésed decmber 27 és január 2 között lehetett.

2008. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ciklus.hu neked is a javaslatom.De ha ovulálsz rendszerint megérzed,mert mensi szerű kis görcsök,és az egyik petefészked jobban fájogathat.De a legjobb ha 3 naponta szeretkeztek,akkor összejöhet.A "gyere édes,most ovulálok" csak nagy ritkán jön be.A spontaneitásra törekedjetek,és SZERESSÉTEK EGYMÁST NE GYEREKET CSINÁLJATOK!!!!!Egy öreg(24 éves) róka
2008. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!