Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. napon esti pisis negatív...

8. napon esti pisis negatív tesztből még lehet pozitív esetleg 3-4 nap múlva? (opersze ha reggeli a pisi)

Figyelt kérdés
de nem bírtam ki, muszáj volt csinálnom :D persze csak elkeseredtem, hogy negatív :(
2010. nov. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
8. napot peteérés utánra érted? Mert akkor esélytelen volt a pozitív teszt még reggeliből is, nemhogy estiből. Majd 6 nap múlva ismételd meg.
2010. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor persze hogy negatív de gondolom rájöttél már Te is. Nem kell kapkodni, várjál pár napot.
2010. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen pé után... 27-én volt, akkor voltunk együtt.. és ma nagyon nem bírtam ki ezért csináltam egyet 1 órája kb... de remélem változni fog az a negatív
2010. nov. 5. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy most még negatív. A beágyazódás 7-10nap. Leghamarabb a nemvárt mensi napján csinált tesztet.
2010. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!