Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek január 2 án volt...

Akinek január 2 án volt peteérése érez már valamit? Vannak jelek?

Figyelt kérdés

Nekem most már harmadik napja fáj a gyomroma gyomorsavtól. A főzött kávét alig bírom meginni. Folyton éhes vagyok, és sokszor húz a méhem.

Sokat járok pisilni is, de lehet ez a palástfű teától van.

A mellem azonban változatlan.


2009. jan. 8. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem dec.29-én volt, de semmi konkrét. Illetve feszít a petefészkem és a méhem környékén, de ez amitt is lehet, hogy meg fog jönni. Nem nagyon akarok bemagyarázni semmit magamnak, mert múlt hónapban is azt hittem terhes vagyok és persze megjött.

Te érzel valamit? Ti is babát szeretnétek?

2009. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. A WC-re én is szinte óránként járok, de ez is olyan tünet, ami lehet egy enyhe felfázástól is, nem feltétlen a terhessség jele. Szóval majd jövőhéten kiderül mi a helyzet. Én hétfőre nem várom. Te?
2009. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem jan. 1-én volt pé-m. Én sem szeretnék bebeszélni magamnak semmit, de sok a gyomorsavam, és feszül a hasam alja. Remélem ez már a baba, és nem a mensi....
2009. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet az ébredési hővel. Nekem tegnap este 37,1 volt. Ma reggel viszont 36,6. Most akkor megfáztam? Vagy terhességnél reggel nincs hőemelkedés? És mikor emelkedik meg a hő? Mennyivel a vélelmezett fogamzás után? Ti mértetek?
2009. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is január 2-án volt pém és együtt voltunk a férjemmel.Én is kiváncsi lennék erre a kérdésedre.Milyen érzés ha húz a méhed?Én is sokszor járok pisilni.Mikor kell hogy megjöjjön neked?

2009. jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnénk már a babát,egy éve nem jön, ráadásul közben endometriózis is kaptam. Végre van újra peteérésem. Nagyon izgulok. Sajna én nem tudom most nem bebeszélni magamnak szinte máson se jár az eszem.

A hőmet mérem. Nekem eddig 36,7 volt tegnap óta 36,8. De nekem sosem ment 37 fölé ill. nagyon ritkán. Nekem is ami furcsa az a gyomorsav, folyton ég a gyomrom és alul sokszor húzódik, de én is inkább a mensire gyanakszom hátha kellemes meglepetés ér.:)

Nagyon szorítok Nektek. Ha van valami tünet írjatok légyszi.

Én csak azért kételkedem nagyon mert mindenki a mellfájdalmat írja először az meg nincs igazán érzékeny de nem fáj.:(

2009. jan. 8. 09:19
 7/10 A kérdező kommentje:
A nagykönyv szerint jövő péntekre nem szeretném látni a mensit. A húzódás meg olyan furi. Mintha hasizmoztál volna és utána izomlázad van csak kicsit enyhébben. Talán így tudnám leírni. És nem mindig csak néha.
2009. jan. 8. 09:21
 8/10 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés tényleg tipikus, de szerintem az az elmaradt menzi után jelentkezik csak. Nálam legalábbis így volt. Szerintem még korai lenne, hiszen még csak 8-a van.
2009. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem. Én tulajdonképpen szinte csak a mellem figyelem. Mert sokan írják, hogy már a 3-4 nap után majd leszakad. Vagy lehet buta kérdés, de függhet a mellmérettől is a változás? A barátnőm mikor terhes volt neki csak jóval a pozitív teszt után kezdett el fájni az amúgy is elég méretes melle. Nekem olyan átlagos inkább kisebb mint nagyobb.
2009. jan. 8. 10:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, biztos füg az adottságoktól is. Persze az is befolyásolhatja, hogy ki mennyire akarja a babát. Én 2-szer voltam terhes minkét esetben csak később éreztem. Most nagyon szeretnék babát és folyamatosan produkálom a terhesség tüneteti. De aztán megjön. Szóval nálam ez pszichés. Azért írd meg mi van veled, nagyon szorítok!
2009. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!