Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít halvány pozitívnak...

Mi számít halvány pozitívnak és mi szellemvonalnak? Ma reggel teszteltem, de annyira halvány volt a vonal, hogy még nem merek babára gondolni!

Figyelt kérdés
Tüneteim: egy hete érzékeny a mellbimbóm, a fetefészkeim folyamatosan fájnak-bizseregnek, feszül a hasam alja, fáj a derekam. Viszont a hőm rettentő alacsony, 63,1-2 már napok óta, ma ment fel 36,4-re. Egy hónapja már jártam így, akkor az ismételt teszt negatív lett. :-(
2009. jan. 8. 08:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a mellem megnőtt, bár ezt eddig a karácsonyi lakmározásoknak tudtam be... :-)
2009. jan. 8. 08:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
36.4 -gyel nem hinném hogy baba van a dologban. tényleg alacsony a hő... ismételd meg a tesztet pár nap múlva és érdemes lenne felkeresni egy nőgyógyászt is ezzel amit nekünk elmondtál hátha valami hiba van a gépezetben amit gyorsan orvosol és jöhet is a baba.
2009. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az alacsony és magas hő relatív dolog. A te hőmérsékletedhez kell viszonyítani. Nekem a nem várt előtt 36,4-nél soha nem ment feljebb, így a 36,7-36,8 már magas volt, amikor jött a baba.

Ha magasabb szokott lenni normális esetben a mensi előtt, akkor lehet hogy csak a szervezeted produkál ilyen tüneteket, mert már annyira szeretnéd a babát.

Mindenesetre a következő tesztel szerintem várd meg azt amikor meg kellene jönnie és utána tesztelj egyet.

Sok sikert, szorítok!

2009. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Rendszertelen a mensim, a decemberi kimaradt, és igazság szerint nagyjából mostanában kéne megjönnie. Hőt az előzőnél még nem mértem, szóval nem igazán tudom, mennyinek kéne lennie mensi előtt. De ez a 36,4 az eddigi méréseim szerint az átlaghőmnek felel meg...

Várok egy hetet, addig vagy megjön vagy a következő már izmosabb + lesz. :-)

2009. jan. 8. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!