Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik. A hőm tegnap...

2 napja késik. A hőm tegnap 36,9 ma reggel 37,2. Tünetek vannak. Méhszáj zárt. Lehetek terhes? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Pont péékor(dec. 22) voltunk együtt meg előtte és utánna is 1-2 naponta.Nagyon szárad a szám,émelygek, hányingerem van és van valami húzó érzés a jobb oldalamban.Néha szúrkál,húzódik, olyan mintha meg akarna jönni,de ugyanazon a ponton mindig,máshol nem és nem tart sokáig max. 5 perc utánna elmulik,ez kb.2 oránként.Eddig fent volt a méhszájam is mega hőm is,ma a méhszáj mintha kicsit lejjebb lenne(zárt),de a hőm az jó.Akkor most mi van?Szeretnénk a babát,de félek tesztelni még.Ezek az értéket mellett nem fog megjönni ugye?Tapasztalatok?Nektek, hogy volt?Lily jo lesz?
2009. jan. 8. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Jó kezdet!!!

a hőd nagyon jó ha így marad még pár napig - a nem várt menstruációig - akkor tesztelhetsz reggeli vizeletből- magasabb a hcg koncentráció-

a lily jó teszt!

nekem tüneteim nem voltak csak álmos voltam állandóan és a szagoktól émelyegtem.

2009. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
A zárt méhszájat ki vizsgálta meg?:-)) csak nem te? Nagyon okos vagy!! Ez orvosi vizsgálat! És magadban való turkálás helyett inkább tesztlej. Ha magadnak nyulkálsz fel csak fertőzést viszel be ami tényleg nem jó. Amúgy a tüneteid jók. Ja és még valami: a nyitott méhszáj terhesség alatt NEM JÓ. Csak szülés előtt.
2009. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha dec.22. volt peteérésed, akkor már meg kellett volna jönnie. Nem? Szerintem tesztelj! Ha negatív, akkor néhány nap múlva még újra megpróbálhatod. Hány napja emelkedett meg a hőd? Pontosabban a peteérés után mennyivel?
2009. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs, az előző vagyok, most látom, hogy 2 napja késik. Tesztelj!
2009. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi újság? Teszteltél? Írd meg mi volt! Szorítok!
2009. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lilyvel fogok tesztelni.Az már kimutatná?

Félek, hogy megint negatív lenne, de a várakozással meg az őrületbe kergetem magam lassan.De szerintem tudjátok miről beszélek..Holnap meglátjuk mi lesz..Szorítsatok!:)

2009. jan. 8. 11:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok. Reggel jelentkezz!
2009. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Negatív lett ez is.Feladom.De akkor nem értem a hőm miért van fent még mindig?Még van 1 tesztem,mikor használjam el?
2009. jan. 9. 07:15
 9/10 A kérdező kommentje:
5 perc mulva lett rajta egy szellemcsik a Lilyn.Na ez akkor most mi?Mert van akik szerint erősödni fog, mások szerint meg csak átüt a helye.???
2009. jan. 9. 07:55
 10/10 anonim válasza:
Napokota fájnak a melleim utalhatnak terhességre?
2009. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!