Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.3-án menstriácio jelegű...

Jan.3-án menstriácio jelegű fájdalmam volt szerintem aznap kezdődőtt a PÉ-em és aznapon kiszakadt a gumi, mennyi az esélye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Mikor jelentkeznek a tünetek?jan.6-án krémszinű folyásom volt ez gondolom a peteérés miatt vagy tévedek.24-én kell megjönnie. Mit csináljak?
2009. jan. 8. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Peteéréskor átlátszó tojásfehérje szerü hüvelyváladék van ha krémszínü van az nem utalhat terhességre. Azt hogy mikor kell megjönnie csak te tudod mert én nem ismerem a ciklusod hosszát. Azt javaslom hogy ha a várt menstruáció után egy héttel vagy pár nappal sem jelentkezik a havi vérzés akkor vegyél egy tesztet és utánna ráérsz gondolkodni.
2009. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A folyással kapcsolatban nem egészen van igaza az előttem válaszolónak, de abban igen, hogy ha nem jön meg idejében (és egyébként pontos a ciklusod) akkor pár nap múlva érdemes tesztet csinálni. Van esély, hogy terhes lettél, de nem törvényszerű.
2009. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagy esélyed van rá, hogy terhes lettél. Ha nem akarod, hogy az legyél, akkor még most sürgősen menjél esemény utáni tablettáért (48 órán belül hat), még éppen beleférsz. Én az írásod alapján azt vettem ki, hogy nem akarsz kisbabát. De bocsi, ha tévedtem. (a gumi kiszakadásából következtettem erre)

2009. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!