Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetem megint?

Teherbe eshetem megint?

Figyelt kérdés
8 hete szültem császároztak,és szexeltem a párommal 5 hét végén és véletlenül elment bennem.nem tudok szoptatni de még cseppekbe néha látom hogy szivárog. nem volt menstruációm és kb 2-3 hétben múlt el a vérzésem.
2010. nov. 5. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, lehetsz akár terhes is. Az esély nem túl nagy, de megvan. Nekem van olyan ismerősöm, aki szoptatás alatt is nagyon korán teherbe esett!
2010. nov. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet de elég kicsi a esélye.
2010. nov. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eddig nekem minden szülés után (akár sim a volt, akár császár), azt mondták, hogy 6 hétig nem szabad szexelni a fertözésveszély miatt - szóval szerintem azért ennyit kibirhattatok volna. Viszont már ilyenkor is lehet vanamennyi esélye a teherbeesésnek, ezért szokás már a legelsö alkalommal védekezni - és a megszakitás nem az.

A mostani vérezgetésnek valószinöbb, hogy a még nem teljesen helyreállt méhmüködés az oka. Ha biztos akarsz lenni, akkor menj el az orvosodhoz.

2010. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mar miert lenne kicsi az eselye? SIMAN teherbe eshetsz mar ilyenkor.... Ugyhogy ha nem akarsz 10-11 havonta gyereket szulni, mint az egyik munkatarsam, akkor vedekezzetek. (Nem bantasnak szanom, de nem is szoptatsz, mar reg lehet erett peted, vagy eresben levo......)


A szoptatas meg NEM vedekezesi modszer. 3-4 orankent kell szoptatni naponta, hogy esetleg erjen valamit teherbeeses ellen. Orvos mondta.

2010. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvos ismerősöm szoptatott mégis terhes lett.
2010. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki tudja, hogy nem akar gyereket rogton szules utan, vagy az azt koveto x evben, annak mindenfelekeppen kellene vedekeznie, akar szoptat, akar nem, akar azt mondtak hogy meddo, akar nem, akar lombikprogrammal lett terhes, akar nem. Ugyanis a termeszet kiszamitathatatlan ,semmi ertelme orosz rulettet jatszani, aztan meg abortuszra menni, vagy ugy bevallalni a nem kivant terhesseget, hogy az embernek nem olyan az anyagi vagy egyeb korulmenyei.


De persze ez csak az en szereny velemenyem. Mindenki akkor esik teherbe amikor akar, es ugy, ahogy akar, akar vedekezes mellett ,vagy anelkul. Hisz nem nekem kell majd nevelni azt a gyereket, vagy abortuszra menni, csak az ember igy ismeretlul is aggodik masokert, mas nokert. Legalabbis en ilyen vagyok.

2010. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!