Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi jel vagy más lehet?

Terhességi jel vagy más lehet?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég lefeküdtem az ágyba és egyszer csak elkezdet korogni az alhasomnál.Olyan mikor a gyomor korog csak nem ott éreztem hanem az alhasomban.Kb 5percig korgot.Volt mikor folyamatos lüktetést éreztem.Mint a buborik lenne valami olyasmit.Utalhat terhességre?Még most is korog érzem.És szúr a méhem.De van mikor a petefészkem.Eddig nem nagyon éreztem de most elégé szúrkál.
2009. jan. 7. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
a korgás az tuti nem az, majd csak félidő után...:)Az most max bélmozgás lehet...méhszúrkálás talán, de tesztet csinálj, az a biztos.
2009. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tegnap kellett volna megjönie és nem jött meg.Igaz nem mindig akkor jön meg amikor kellene mert rendszertelen a cklusom.De halottam hogy van aki teherbe eset pedig hormonzavara van.Szoktam mérni a hőmet.

Jan.3-án:35.6

4-én 35.9

5-én 36

6-án 36.1

7-én 36

Ma 36.3

Mindig reggel 8órakor mérem és a hónaljamban mérem.

Pém.2-án,3.,4.,5.,6-án volt.

2-án,3.-án 5-én és 6-án együtt voltunk.

Néha fáj a mellem,petefészkem szurkál,már a méhem is.Erős hányinger,szédülés.szokott lenni.Ja és nem birok rendesen enni.Sokszor kiszárad a szám.És mióta 2.-ka óta szokott sárga folyásom lenni de kevés.Tegnap volt barna folyásom kevés.Ma megint sárga.Ezek a tünetek utalhatnak terhességre?

2009. jan. 8. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!