Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy csak 1 napig...

Létezik, hogy csak 1 napig észleltem tojásfehérjés nyákot tegnap? Lehet attól pé? Minden naptár, kalkuláció viszont mára teszi a pét.

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem simán lehet. A megnövekedett nyák lehúzható a hüvelyig, ezt látod, a hüvely hátsó részén még több van (ott van rá igazán szükség). Mérd inkább a hődet és ha felmegy biztosan volt peteérésed.
2009. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Velem is hasonló a helyzet.Én múlthét péntek, szombat tapasztaltam nyákot, és nekem a peteérést az okos kalkulátorok mostani hétre teszik, hétvégére teszik.Én inkább hiszek a saját testemnek, mint egy számításnak.

Remélem nem csal, és baba lesz belőle!:)

2009. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is inkább a testünknek kell hinni, és nem egy matematikai átlag számításnak ami szerintem legalábbis egy évi adatból lenne pontos. Én nem is használok ilyen, figyelem a jeleket mérem a hőmet és pár hónap alatt rájöttem, hogy mikor kezd el felmenni a hőm,abban a pár napban van a peteérésem. Ez sokkal biztosabb.
2009. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a harmadik válaszolótol szereném megkérdezni, hogy nem akkor van a peteérés amikor 3-4 tizedfokkal lemegy a hő.

Én mindenhol azt olvastam. Csak a petérés után megy föl.

Most akkor mi az igazság?

Lehet, hogy mi nem is jókor próbélkozunk?

Köszi, és bocsi, de már tényleg nem tudom, hogy mi van!

2009. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én pont az ünnepek előtt voltam orvosnál, mérnem kellett a hőmet, és úgy gondoltam, hogy ha már ott vagyok és fzetek is érte akkor minden engem érdeklő dolgot megkérdezek. Rá is kérdeztem, hogy akkor az utolsó alacsony hőmérsékletű napon van peteérés? Mire azt felelte, hogy nem amikor elkezd emelkedni a hőm és fenn is marad. Tehát én tapasztalatból tudom, hogy a 15. napon kezd el emelkedni a hőm és utána fokozatosan emelkedik. Tehát a 15. napon van a peteérésem. Ez igaz is lehet mert előtte megjelent a nyák és a 14. nap este nagyon fájt a hasam, olyan volt, mint mensi előtt. Másnapra elkezdett fájni a mellem, ami peteérés után nekem mindíg elkezd fájni. Mi a 14. nap estéjén és a 15. nap estéjén is voltunk együtt, mert én azért úgy gondolom, hogy a kettő határán van, jövő héten kiderül. Ja és azt tanácsolta az orvos, hogy előtte pár nap szünetet tartsunk.

harmadik válaszoló.

2009. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon jó orvosom van, sok olyan dolgot ismert fel és gyógyított meg ismerőseimnél, amire más orvos csak szétette a kezét és a tüneteket kezelte, amik úgye mindíg visszatértek.
2009. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bakker...

Nekem úgy alakult a hőm az előző hónapban, hogy a mensi előtti 14. napon volt a legalacsonyabb(35,6), másnap reggel meg már 36,3. Ezek szerint nem is jókor voltunk együtt!!!

Köszi az infót!

2009. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hol méred a hődet, mert az adatokból úgy tünik, hogy hónaljban. Én mértem két hónapot párhuzamosan a hőmet szájban és hónajban és azt vettem észre, hogy a hónaljban mérés nem pontos. Befolyásolja, hogy be voltál-e takarózva, milyen hűvös van nálatok, és azt is megfigyeltem, hogy a szájban ahol a belső hőt méred és az a pontosabb, egy-két nappal később kezd el felmenni a hőmérséklet. Szerintem térj át. A fokból ítélve peteérés előtt neked is szájban 36,4 és utána 36,7-36,8 körül lesz a hőmérsékleted.
2009. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!