Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap késés után is negatív...

6 nap késés után is negatív lett mindkét tesztem reggeli vizeletből. Érdemes később is próbálni tesztelni, vagy már ilyenkor ne reménykedjünk babában?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

okt. 20. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

6 nap késésnél már egyértelműen mutatja a teszt, amit kell. Viszont lehetett kései ovud és akkor talán még épp időn belül vagy... így később még lehet tesztelni.

Esetleg hőmérőzés, ovu-teszt volt, hogy ilyen biztosra gondolod a késést?

okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg hasonló kérdés van már itt, szerintem ennél is csak az ottani válaszokat fogja mindenki ismételni:

Ha az utolsó aktus óta eltelt már kb. 2 hét, akkor szinte 100%, hogy nem terhesség miatt késik.

Ha csúszott valami miatt az ovu, és folyamatosak az együttlétek, akkor még bármi lehet.

Márpedig ha 6 napja késik, és most nem vagy terhes a tesztek alapján, akkor biztos, hogy valami bekavart a ciklusba, és nem a szokott időben volt ovulációd, különben pozitív lenne a teszt vagy menstruálnál.

Lehet, hogy ebben a ciklusban ki is maradt a peteérés. (Engem pl. ciszta viccelt meg az első próbálkozós hónapban.)

okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
6 nap késésnél én kizárnám a terhességet
okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem úgy volt késés, hogy peteérés sem volt. Fél évig azt hittem, minden rendben, csak nem sikerül a baba, utána mondta az orvos, hogy semmi esélyem rá. Kezeléssel kell újra indítani, hogy megtörténjen. Ha negatív, akkor nem vagy terhes.
okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem késett pont 7 napot , és halványan de viszont két csík volt .
tegnapelőtt 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!