Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG teszt már kimutatná?

Cuki manó 2 kérdése:

HCG teszt már kimutatná?

Figyelt kérdés
Szeptember 19-én jött meg múlt hónapban, azóta többször is voltunk együtt a párommal, legutóbb október ötödikén. 28 napra meg kéne jönnie, de most beteg is vagyok, a tesztek negatívak, tudom várni kéne de én szeretném mielőbb megtudni, ilyenkor már a HCG verteszt vajon kimutatná?
ma 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha terhes vagy a teszt is kimutatja. Nem olyan bonyolult ám.
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vérvétel már kimutatná. Bár reggeli vizeletből már talán egy érzékenyebb teszt is, de a vérvétel a tuti, ott nincs kérdés.
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Gyakorlatilag 10 napja késik...még a vak is látná a két csíkos tesztet. Sajnos nagyobb a valószínűsége, hogy most kimaradt az ovu és ilyenkor nem tudni mikor jön meg. Ha gondolod persze csináltathatsz egy vértesztet, de szinte kizárt a terhesség.


Amennyiben a következő esedékes mensi sem jelentkezik el kell menni dokihoz. Ha addig viszont erős fájdalom lépne fel, akkor viszont egyből doki.

ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Nem késik tíz napja, ma kellene megjonnie
ma 08:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol késik 10 napja?? Szeptember 19 az utolsó menstruáció, ma október 16 van...
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak rosszul olvastam az október 5-ét. Mondjuk ettől független már kéne lennie pozitív tesztnek.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!