Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam 1 terhessegi tesztet...

Csinaltam 1 terhessegi tesztet ami eloszor negativ lett,majd masnap neztem es halvany rozsaszines (szerintem)tudom hogy 10 perc utan mar neis nezze az ember!valaki irta hogy o rakot ra vizet es nem tunt el tehat nem lehetet szaradsi csik !?

Figyelt kérdés

tegnap 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mivan?
tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz:)
tegnap 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor csinálj egy hét múlva másodikat. Amúgy meg olvasd el a betegtájékoztatót - ha van csík terhes vagy, ha nincs akkor csak a reagens anyag átüt a felületen, de nem lép reakcióba (azaz NEM vagy terhes).
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkepp csinalok egy masikat!de sokan irtak hogy ok terhessek is ugy hogy halvany csik volt nekik is par ora el teltevel (lehet veletlen egybe eses?)sajnos tenyleg nemtudom hogy megtortenhet e ez!
tegnap 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet véletlen egybeesés is, meg az is valószínű, hogy időntúli halvány és időntúli halvány között is van különbség.

Így kizárni nem lehet a terhességet, de ha 1-2 napon belül nem lesz egyértelmű, akkor el kell engedni.

tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha időn belül nincs ott csík, akkor nincs terhesség. Az időn túli csík, olyan, mintha nem is lenne.


2 nap múlva ismételhetsz, de 10 percen belül kell legyen csík, ha nincs akkor elengedheteted ezt a ciklust.

ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értelmes kérdés is:)

A tájékoztatóban is le van írva, hogy meddig kell kijonnie a 2.csiknak. Ehhez képest örökké ilyen kérdések vannak itt, hogy másnap nézegetik a negatív terhességi tesztet és látni velnek rajta valamit, vajon terhesek e????

Én is voltam abban a helyzetben, hogy gyereket akartam és negatív lett a tesztem. Fogtam és kidobtam, nem nézegettem még másnap (sőt ki se kukaztam, itt azt is szokták).

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!