Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség?

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Legutóbb, szept.28an jott meg, akkor 3 napig sem tartott, gondoltam/gondolom hogy a stressz miatt lehet, mert elvesztettem egy szerettem, de furcsa az, hogy tegnap ma meg holnap van az ovulaciom, s nekem nagyon szokott fajni, 2 napig, tegnap fajt kicsit de annyi, ma meg nagyon erzekeny a mellbimbom, leginkabb a bal, s a bal mellem.. 27-28an kellesz megjojjon, hogyha esetleg amiatt fajna.. kijott ram sok gyulladt pattanas is amiket ki se lehet nyomni folyamatosan kell jarjak pisilni, vagyis ingerel, de az lehet azert mert egy hete felvoltam fazva. A kerdesem az lenne, hogy lehetseges az, hogy kiszakadt a gumi mert vedekezunk, vagy ez csak szimplan egy stresszesebb idoszak es eselytelen hogy terhes legyek? Mikor 3 napig sem tartott a menstruaciom gondoltam h valami fura mert a 3.nap reggelen volt mg delutanig de keves s gondoltam h talan akkora agyazodott be es azert mult el, vagy ez egy nagy hulyeseg, s a stressznek tudhatom be?
tegnap 18:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk 2 het utan nem hiszem h terhessegnel lehet mar mell erzekenyseg
tegnap 18:03
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel volt menstruációd, ezért gondolom, hogy akkor nem voltál terhes. Bár a terhesség idejét a legutolsó menstruáció első napjától számoljuk, de az ovuláció környékén még a beágyazódás biztosan nem történt meg, ezért ilyenkor még nem beszélhetünk terhességről. Ha a következő menstruációd elmarad, akkor utána 1-2 héttel tesztelhetsz.
tegnap 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!