Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyógyteáknak vannak mellékha...

A gyógyteáknak vannak mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Cickafark és palástfű teákat iszom, barátcserje kapszulát szedek. Mielőtt elkezdtem a teákat inni, addig is a mensi előtt 4-5 nappal fájtak a melleim. Ebben a ciklusban már a 16 naptól rettenetesen fájnak a melleim, fáradtnak is érzem magam. Okozhatja-e a tea, vagy reménykedhetek, hogy sikerült teherbeesnem?
2009. jan. 7. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlenül sok vizet igyál.

A teák önmagukban vízhajtók, hát még a mellesleg vízhajtó tulajdonságú teák...!

Én egyszer, brá nem vettem észre, majdnem a kiszáradás szélére kerültem. Fáradtság, levertség, romló látás, száraz bőr.

2009. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a tea. Nekem is e hónapban a peteérést követő 2. napon már érzékenyek voltak a cicik, azóta fokozatosan egyre fájósabbak. Ma reggel teszteltem +at!

Drukkolok! Szerintem, reménykedhetsz!

Én palástfű cseppet szedek, de a mellfájdalom nem enyhül, se nem arányosan nő, szóval, nem hinném, hogy köze van ehhez...

2009. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2. válaszadónak gratulálok és jó egészséget kivánok!

2009. jan. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!