Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
Mostanság kellene megjönnie, tegnap este és ma is volt barnás folyásom. A menstruáció előtti egyetlen tünetem is megvolt, ami már el is múlt. Néha mintha görcsölnék. Szerintetek?

tegnap 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt védekezés nélküli együttlét, lehetsz terhes, igen.


Csinálj tesztet, már kimutatja, ha terhes vagy.


De a barnázás valószínűleg inkább hormonális. 1-2 nap barnázás a menstruáció előtt belefér, nekem azt mondta a nőgyógyászom. (Több nap már hormonális gondra utalhat.)

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az volt. Szeretnénk babát,csak félel,nehogy negatív legyen.:(
tegnap 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, milyen érzés, hidd el, minden hónapban reménykedek én is... Mióta próbálkoztok?


Inkább várj akkor 1-2 napot még a teszttel, mert több a valószínűsége, hogy meg fog jönni sajnos, a barnázás jelzi.

tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barnázás nem terhestünet, sőt, ha mégis terhes lennél, akkor az jelezhet bajt is...

Menstruáció idején ritkán szokott lenni beágyazódás, tehát a vér inkább a közelgő havi vérzés jele lesz.

Az ovulációdról van valami infód? Ha kb. 12 napnál régebben lehetett, akkor holnap reggel már látszania kellene valaminek szerintem, ha csinálnál egy tesztet, legalábbis ha addig nem jön meg.

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2 hónapja próbálkozunk.


Több, mint 12 napja volt az ovulációm. Úgy gondoltam,hogy ha holnap reggelre sem jön meg,akkor csinálok egy tesztet. A ciklusom 33. napjánál tartok.

tegnap 23:32
 6/6 anonim válasza:
igen ez akár lehet terhesség is!
ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!