Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lettem hirtelen farkasét...

Mitől lettem hirtelen farkasétvágyú?

Figyelt kérdés

Csak pénteken lesz egy hete hogy peteérésem volt. De folyamatosan éhezem. Állandóan ennék. A munkahelyemen régen szinte semmit nem ettem amit vittem úgy haza is hoztam. Most kevés amit viszek és szinte nem bírok magammal míg hazaérek. Otthon meg még szinte lefekvés előtt is eszem.

2 hónapja operáltak. A petefészkemnél. Felvágtak. Eddig semmi nem volt a múlt ciklusba, de tegnap óta fura mód a varratomnál fáj. Ott feszít a hasam. Lehet butaság. Csak furcsa. Wc-re is sokat járok többet mint azelőtt és akkor néha fáj a méhemnél. Pedig nem erőlködöm.

Mitől lehet ez? Babóca jele? Vagy az endometriózis visszatérő tünetei?

Segítsetek akinek volt netán hasonló.


2009. jan. 7. 17:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!