Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyszarvú a méhem, lehet...

Ha egyszarvú a méhem, lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

A doki hüvelyi uh-gal úgy látta, hogy egyszarvú a méhem, de még nem mondja 100%-ra, kontrasztanyagos vizsgálatot csinál.

Van valakinek ilyen tapasztalata?


2008. jan. 9. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Drága!Ha van méhed,tehát ki tudod hordani,lehet gyermeked,ha nincs nem.Az viszont lehetséges,hogy több idő kell,mire babás leszel,de nem erre gondolni,hanem ugrás az ágyba:-).Sok sikert kívánok,a vizsgálat pedig sosem árt.
2008. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 brumimaci válasza:

Szia!


Tudom már jó régen írtad ezt a kérdést, azért hátha valaki még erre rátalál.

Két hete diagnosztizálták nálam az egyszarvú méhet (uterus unicornis). Nekem a méhem jobb oldala nem fejlődött ki, a jobb petevezetőm sincs meg, így a méhem bal oldalra nyúlik banán alakban. Két petefészkem ép. A jobb vesém lejebb van a kelleténél, a jobb petefészkem mellett. 7 hónapja próbálkozunk babával. Nagyon szeretnénk kisbabát, nem is egyet, hanem legalább hármat. Most 27 éves vagyok, párom úgyszintén. Magyar szakirodalmat nem iagzán találtam erről, angol nyelvűeket olvasgatva azt olvastam, hogy az ilyen nők 50 %-a képes gyermeket világrahozni, a vetélések arány 40 %. Kérdés, hogy mi melyik 50%-ba tartozunk?

Akinek hasonló problémája van írjon.

2011. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült azóta a baba, kitudtad hordani? Ugyan ezzel s problemàval küzdök csak nekem a bal oldala nem fejlődött ki.Segits ha tudsz, tudom hogy régi kérdés de hàtha olvasod!
2016. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ki tudtam hordani a lányunkat a 34. hét végéig, bár akkor nem tudtam még, hogy nekem is egyszarvú a méhem. A császármetszés alkalmával se derült ki sajnos csak most egy laparoszkópiás vizsgálattal, mivel a kistesó nem akar jönni. Biztatásképpen a lányom spontán és könnyen fogant, a terhességem zavartalan volt és igen aktív életet éltem mellette( 30. hétig dolgoztam, egyetemre jártam...).


Nálatok hogyan alakult a helyzet?

2016. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!