Lehet terhesseg?

Figyelt kérdés

Gyomoregest es mindjart megjon erzest tapasztalok par napja, lehet a jele annak hogy elindult valami? Leirnatok hogy ti mit ereztetek, ereztetek-e egyaltalan barmit is?:)

A vart menstruacio elotti napokban volt az aktus igy a teszt meg negativ (+- 10napja kesik)



#tünet #Mindjartmegjonerzes
tegnap 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

A terhessegi tuneteket a hcg hormon okozza, mikor tanuljuk mar meg?

Ha vannak tuneteid, akkor a vizeletben is megtalalhato ez a hormon, tehat pozitiv lesz a teszt, mert terhes vagy.

tegnap 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy szoval nem irtam hogy terhessegi tunetem van. A kerdesem ugy szolt hogy lehet ezek jelek/tunetek hogy ELINDULT valami a szervezetemben?;)

Illetve szivesen elolvasnam mas tapasztalatait. Ha te nemtudsz valaszolni a kerdesemre minek irsz ide?:)

tegnap 12:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tunete az “elindult valaminek”. :)
tegnap 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valami elindult, annak ilyen erős tünetei nincsenek.
tegnap 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

10 nap keses utan mar mutatnia kellene a legkevesbe erzekenyebb tesztnek is halvanyan,de egyertelmuen.

De ha esetleg a mensi elott volt egy megkesett ovu,akkor van esély a terhességre. Az aktus utan 14 nappal biztos a teszt.

tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 nap keses utan normal ciklusban mar leugrana csik. Igazabol 1 nap keses utan is. De ha valoban valami miatt tolodott a peteerese,ahogy a kerdezo gondolom feltetelezi, mert menstruacio elott voltak egyutt, akkor meg 3-4 nap mulva tesztelhet egyet.

De nem tudom mennyire jellemzo egy ekkora ciklusborulas, de ki tudja.

tegnap 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a menstruáció előtti napokban voltatok együtt akkor elég kicsi az esélye a terhességnek, amúgy a gyomorégés pl pont nem az elején jelentkezik
tegnap 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7? Nekem olyan gyomorégésem volt az első trimeszterbe,hogy kólán és salvus vizem éltem. Nekem a végén nem is volt ilyen bajom. Ettől független nem mondom,hogy terhes a kérdező csak emiatt,de a sav igenis kínoz már elejétől sokakat.
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8

igen a baratnomnek szinten a terhessege elejen durvan jelen volt ez a ‘tunet’ ezert irtam en is bele:) furcsa mert a gyomrom nagyon strapabiro. De par nap mulva kiderul csak kivancsi voltam masok tapasztalataira

tegnap 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!