Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az esedékes menstruáció után...

Az esedékes menstruáció után 1 nappal 90-es HCG jónak számít?

Figyelt kérdés

tegnap 10:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
A nemmel szavazókat szeretném megkérni, hogy indokolják is a válaszukat. Esetleg saját rossz tapasztalat?
tegnap 11:22
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem egyforma a hcg termelődésének mértéke, van akinek később is ágyazódik be, illetve nem egyforma hcg szinttel indulunk, ezért a 2 naponkénti duplázódás a mérvadó. Valakinek 1 a kezdő hcgje, valakinek 5, nyilvánvalóan akinek kevesebb, annak pl lassabban duplázódik, később is mutatja ki a teszt. 2 nap múlva nézd meg mégegy vérvétellel. ☺️ Ha meg barnázol, akkor doki, és ír fel progeszteront
tegnap 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy érték semmit nem jelent. Amúgy meg méregetni sincs semmi értelme.

Nekem ennél magasabb értékből sem lett élő terhesség, valaki meg feleennyivel is egészséges gyereket szült.

tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem írom le még 1x, inkább linkelek egy kérdést. A Kérdező esete is biztató. Pont ma jött elém, mert új válasz érkezett😁 Én voltam a #5,7,9 és még több válaszoló.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

tegnap 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos volt számomra a táblázat. Az alapján teljesen jó. :)
tegnap 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!