Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatásos a tüszőrepesztő szuri?

Hatásos a tüszőrepesztő szuri?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 hónapja próbálkozunk,sajnos nem jött még össze a baba. Mivel rövid ciklusaim voltak,és anovulatorikusak,3 hónapig szedtem Clostit,amitől lett szép érett tüsző,és spontán tüszőrepedés,csak elvékonyította a méhnyálkahártyám. Párom is nézték nála is minden ok,volt laparoszkópiám,minden rendben. Viszont mivel volt már bevérzett petefészek cystám,ami azt jelezte,hogy időnként nem tud megrepedni a tüsző,most Closti mentes hónapban hüvelyuh-val nyomon követik,hogy érik a tüszőm,és kapok majd tüszőrepesztő szurit. Ezzel kapcsolatban szeretném olyanok tapasztalatát és véleményét kérni,akik már kaptak ilyen szurit. Ettől biztosan megreped a tüsző? Mellékhatása van a szurinak? Van olyan,akinek ezáltal sikerült babásnak lenni? Előre is köszönök minden választ,nagyon izgulok,mert első baba lenne,és nagyon vágyunk már rá.
2009. jan. 7. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ovitrelle a szuri, amit kapni fogsz? Igen, hatásos, nincs mellékhatása.

Szurkolok!

2009. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors választ,aranyos vagy:) Azt nem tudom,hogy Pregnyl,Choragon,vagy Ovitrelle lesz,szerdán ha megnézik a tüsző méretét,utána tudom csak meg,hogy melyiket alkalmazzák. Nagyon bízom benne,hogy segít majd:) szió
2009. jan. 7. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia én Choragont kaptam az inszeminációnk előtt.

Éreztem azt a bizonyos ovulációs fájdalmat, méghozzá nagyon erősen.

De azért nem volt veszélyes. Mellékhatást én nem észleltem.

Szerintem ezek az injekciók tutira tüszőt repesztenek, és nekünk úgy volt, hogy az injekció után 36 órával volt az inszem, akkor szerintem szexelni is úgy kell majd, hogy x óra múlva.

Minden jót kívánok! Nagyon szorítok!

2009. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!