Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fáj a mellem a peteérés...

Mitől fáj a mellem a peteérés óta folyamatosan?

Figyelt kérdés
A hasam is néha szúrkál.Lehet,beágy. barnázás nélkül?1 hét múlva kellene megjönni a havimnak.Lehet,hogy már babás vagyok?
2009. jan. 7. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is fájt pé után a mellem, és a mellbimbóm is.

Nekem is szúrkál időközönként úgy mintha tűkkel szurkálnák belülről. Nekem se volt barnázás, csak 1 testápolószerű fehér csepp( ha ez jelentette a beágyazódást).

Szerintem az elmaradt menst. után tesztelj.

2009. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a PÉ után 2 nappal már elkezdett fájni a mellem, és még mindig tart. Ma teszteltem pozitívat reggel! :)

Szerintem, jók az esélyeid! De a kimaradt mensit várd meg a teszttel!

2009. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon hosszú lesz ez az egy hét!A lányommal olyan simán elsőre ment minden,most meg parázok,hogy sikerüljön.Vele észre sem vettem,hogy babás vagyok.
2009. jan. 7. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:

PÉ-től tartó mellfájdalom sajna a hormonoknak köszönhető! Ez is egyfajta PMS tünet, nem feltétlenül utal babára!

PÉ után kb. 7-12 napon van a beágyazódás, akkor kezd el HCG-t termelni a szervezeted, és a babás tünetek is akkortól, de inkább picit későbbtől jelentkeznek. Átlagban a mensi kimaradása után 2 héttel.

De ezzel nem azt mondom, hogy nem lehetsz babás, csak PÉtől tartó cicifájás nem biztos,hogy babát jelez!

2009. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!