Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklusom 29 napos. 4...

Ha a ciklusom 29 napos. 4 napig tart a menstruációm és az ovulációm a ciklus 9 és 14 napja közt szokott lenni akkor van esélyem teherbe esni? Voltunk együtt a 10 napon és a 8 napon. Ha igen mikor jönnek az első tünetek és mikor csináltatok tesztet?

Figyelt kérdés

ma 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
29 napos ciklus esetén nagy a valószínűsége, hogy 15.ciklusnapon volt ovud. Így nem feltétlen reménykednék, de mivel nem tudhatod, milyen hosszú lesz ez a ciklusod, így bármi lehet. Használj lh tesztet, ha csak ilyen ritkán tudtok együtt lenni.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnos én már annyiszor képzeltem be mindenféle tünetet az ovu utáni napokra, hogy rá kellett jönnöm, hogy minden lehet pms is (amikor terhes voltam, ugyanezeket éreztem fullra), szóval a biztos ha már kimarad a mensi és akkor tesztelsz, de ha mániákus tesztelő vagy/leszel mint én 😅, akkor ovu után 10-11. naptól lehet tesztelni 10-essel :)
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!