Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez halvány pozitív...

Szerintetek ez halvány pozitív vagy csak a reagens helye?

Figyelt kérdés

12. dpo délutáni pisiből, 2 percen belül jelent meg :)

[link]

[link]


szept. 16. 18:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pozitív, mintha csak az én tesztemet látnám. Azóta 3 hónapos a kisfiam 🥰
tegnapelőtt 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív 🙂
tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 🙂 tegnapra nem vártam, nem is jött meg😊 a tesztem még mindig halvány, de ott a második csík 🙂

[link]

ma 04:59
 14/22 A kérdező kommentje:
ma 05:24
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

reménykedni lehet.

De késés napján nem ilyen nagyítóval keresendő csíknak kellene lenni. Szinte nem is erősödött 2 nap alatt.

ma 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
15# ne legyél már ilyen bunkó. Nekem 2 nap kesesnel volt ennél halványabb! Jövő hónapban egy éves a kisfiam. Ilyenkor még az erősödés sem törvényszerű, nem olyan koncentrált még sokaknak ilyenkor a vizelet. Pár nap múlva nagy valószínűséggel leugrik már a Csik, nekem is így volt. És ezt se kell nagyítóval keresni, egyértelműen látszik.
ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%

16!


Azért ne ezt állítsd már be normának... Legalább rózsaazínnek kellene lennie a csíknak.


Nem a 15ös vagyok.

ma 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
17# dehát rózsaszín.
ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Rózsaszín élőben mind a 3 teszt, de a szar iPhone kamerája nem adja vissza…

Talán itt egy kicsit jobban látszik hogy nem szürke: [link]

ma 07:46
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Az a helyzet hogy az én tesztem is sokkal sötétebb volt a nemvárt napján mikor babás lettem, és tényleg nincs erősödés a többi teszthez képest, az lenne a legtisztább ha elmennél kétszer HCG vérvételre.
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!