Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nagyon félek hogy terhes vagyok...a barátommal lefekudtunk és volt rajta gumi végig és nem szakadt ki mert utána megnéztem úgy hogy töltöttem bele vizet...de nem is élvezett el bennem..azelőtt csak ujjazott én pedig neki csináltam viszont késik egy napja a mensim és nemtudom lehet e esély rá hogy terhes vagyok....nagyon köszönöm a válaszokat

szept. 14. 22:11
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem
szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Esély lehet.

De nem vagy terhes, ne aggódj.

Azért késik.

szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szituációban miből várod a gyereket? Nem élvezett el, védekeztetek, nem sérült a gumi. Nem tud beléd teleportálni a gyerek ennyi rétegen és testen keresztül, a stressztől késik. Ha egyáltalán +/- 1 nap számít valamit is.
szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. 1 nap késés pedig nem késés. Normális, nem vagyunk robotok. És rengeteg mindentől késhet, stressz, gyógyszerek stb…
szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem vagy terhes.

Mikor az ember fiatalon szexel, pláne az első pár alkalomnál a stressz váltja ki a késést. Nekem ki is maradt egy ciklus, de okom volt félni, mert bennem maradt a gumi(tapasztalatlanok voltunk).


Szóval nyugi.


Illetve még nagyon fiatal vagy, 17 évesen még nem 100-os a ciklus, nem állt be rendesen. Ha megnyugtat csinálhatsz egy tesztet, ha az aktuk legalább 16 napja volt.


De 100% hogy nincs gond :)

szept. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem vagy terhes, ha valóban ez történt, amit leírtál és nem volt egyáltalán óvszer nélkül benned a nemi szerve.
szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, miért szexelsz?
szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!