Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemtudom várandós vagyok...

Nemtudom várandós vagyok e...kinek mi a véleménye a clearbule tesztről?

Figyelt kérdés
10napja késik a menstruációm.Csináltam egy tesztet a clearblue-val amit kb 2p után leis tettem elmentem itthonrol és mikor haza értem gondoltam rá nézek de már két csík volt rajta.Aztán csináltam egy másikat amit gyogyszer tárba vettem az negatívat mutatott.Nemtudom eldönteni valóban várandós vagyok e vagy ez csak száradási csík.

szept. 13. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
10 nap késésnél bármilyen teszt bármilyen napszakban pozitívat mutat ha terhesség van a dologban.
szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Időn túl nem számít, ha pozitív. Ha olvasni tudsz, mert látjuk, az írás nem megy, akkor olvasd el a használati utasítást.
szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
10 nap késés után 2 másodperc alatt kiverné a szemed a második csík bármilyen teszten. A CB sokaknak száradási csíkos mostanában.
szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért de sosem értettem ezt csinálok egy tesztet, ott hagyom, aztán ránézek mikor hazamegyek dolgot. Így mi értelme?

10 nap keses után az estinek is pozitívnak kellene lennie.

Én 1 hét késés után teszteltem este, erősebb volt a teszcsik, mint a kontroll csík.

szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen de ez nekem akkor is érdekes az utolso menstruaciom ota 30-31nap telt el...nagyon max de tenyleg borzaszto max 25nap szokott 25.napon megkellene jonnie.. amugy atlagosan 20-21 nap a kozte levo ido.


Ezt ide kellet volna írni nem privtba nekem.

Ez alapján lehet hogy jobban tudott volna segíteni bárki is.

szept. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

Nemtudom helyett: nem tudom, utána vessző.

vagyok e helyett vagyok-e

clearbule helyett: Clearblue

amit elé vessző

leis helyett: le is

de elé vessző

gyogyszer tárba helyett: gyógyszertárban

szept. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, fentebb szépen leírták.


A terhességi tesztet 5 perc után kell leolvasni és 10 perc után már nem értékelhető. Akkor mi a búbánatért hagytad ott 2 perc után???


De mivel a második teszted negatív lett a clearblue pedig gyakran csíkozódik, egyértelmű, hogy nem vagy terhes.

szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 perc alatt bőven meglenne a 2. csik, ha baba van.

Nekem 3 napos késésnél ahogy a teszt szívta be a vizeletet, úgy kb rögtön ki is jöttek a csíkok.

Időn túl nem véletlen, hogy nem ajánlott nézegetni.

szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező privátja:

"De akkor hova lett a menstruaciom? Miert nem tudok elszivni egy szal cigit se konkretan? (Lancdohanyos vagyok) nemertem..."


Más oka is lehet a késésnek. Főleg ilyen "egészséges" életmód mellett.

szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!