Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1 hete késik a menstruáció...

Már 1 hete késik a menstruációm. Nem tudom mi lehet a baj, mert rendesen védekeztünk. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
kb. 3-4 hete voltam együtt a barátommal,de szabályosan haszáltunk óvszert és minden rendben volt.De már 1 hete késik, december végén kellett volna megjönnie.Azóta fájnak a melleim,és a hasam is.Szokott késni máskor is de csak 1-2 napot.Nagyon ideges vagyok.Szerintetek mi lehet?
2009. jan. 7. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, nálam is volt ilyen, ha normálisan védekeztetek, akkor nem vagy terhes. Amikor nálam több napot késett, akkor mindig jobban fájtak a melleim. Nyugi, meg fog jönni!



Dia

2009. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha védekeztetek,akkor elvileg nem lehetsz terhes. Én a helyedben azért csinálnék egy teszte, mivel a 100 %-os védelem nincs.
2009. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi is rendesen óvszereztünk, most két hónapos a kislányunk. Nem is értjük, hogy történhetett.
2009. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi pharmatex hüvelykúppal védekeztünk, és az mellett lettem terhes. Úgyhogy bármi lehetséges!

Csinálj tesztet szerintem.

2009. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!