Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellbimbón több apró fehér...

A mellbimbón több apró fehér pöttynek kell lennie, ha vki terhes?

Figyelt kérdés
Én "terhes gyanús vagyok", de tesztet csak pár nap múlva fogok csinálni. Nekem olyan a mellbimbóm, hogy a közepén van egy nagy fehérség, vagyis mintha z egész fehér lenne. Eléggé látszik, hiszen mellette az udavr sötét barna színű. De van olyan, hogy napközben néha ez a feérség elmúlik. Ez most akkor jelenthet terhességet? Előtte nem nagyon volt ilyen.
2008. jan. 9. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Fehérség a mellbinbón???Ráadásul kell?A terhességnél soha semmit nem kell....Ilyenről nem is hallottam,főleg,h még a babához is köze legyen.Egész családomra jellemző a gyermekgazdagság,de senki sem említette még,és én sem vettem észre semmi ilyet.
2008. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Javaslatom hogy nézz vissza a kérdésekben,válaszokban.Ez sem "kell",ahogy pl.peteéréskor sem "kell" váladékozni.A terhesség tünetei ezredszer leírva:Menzesz kimaradás,haspuffadtság,álmosság,ingerlékenység,mellfeszülés,hányinger,talán már 5.-6.héttől mellbimbó sötétedés,szagérzékenység.Fehér pötty lehet,de nem kell.
2008. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevéske tünet,és nincs két egyforma terhesség sem, és ahogy írták előtem ,semmit sem kell.ill. semminek sem kell úgy lennie mindenkinél ahogy a nagykönyvben meg van írva.
2008. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!