Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beágyazódási...

Akinek volt beágyazódási vérzése, elmesélné hogy volt?

Figyelt kérdés

Mennyi nappal menstruáció előtt jelentkezett?


Köszönöm



aug. 24. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
7 nappal az ovuláció után, halvány barnás rózsaszínes, sűrűbb folyás. (Tehát sima hüvelyváladék némi vérrel keveredve.) Pár órán át tapasztaltam, és kb 2-3 200 Ft-os érményi mennyiség lehetett. Egy tampon felszínét összemaszatoltam vele. Utána nyomtalanul elmúlt, és 3 nappal később napközben teszteltem x-epil tesztcsíkkal, ami jól kivehető, de halvány pozi lett.
aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nekem ovulacio utan 8 nappal jelentkezett egy kis folt, viszont a nem várt menstruacio előtt 1 nappal. És mindenhol több napot olvasok. Tegnap kellett volna megjönnie, de még ma sem semmi.

Barátcserjét szedtem, mert felvolt borulva kicsit a hormonháztartásom miután abbahagytam a fogamzásgátlót, de a ciklusom mindíg maximum 28 napos szokott lenni.


Nem fűzök hozzá nagy reményeket, csak érdeklődöm:-)


Köszönöm a választ

aug. 24. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Lombiknál ET+2. napon (1 héttel fogantatás utánnak számít) egy kb. 1-2 mm-s kis kocsonyás rózsaszínes valamit láttam törléskor a papíron.
aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. terhességemnél a 22.ciklusnapon, a 4. terhességemnél a 19.ciklusnapon volt pár csepp rózsaszínes valami.

(Átlag 28 napos ciklusokkal.)

Egyszeri alkalmak voltak.


(Az első kettőnél nem rémlik, vagy nem vettem észre.)

aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemvárt előtti napon volt. Ki is voltam borulva miatta, mert azt hittem előbb megjött. 😅 Nem gondoltam beágyazódásnak mert mindenhol korábbi időpontot olvastam én is.


Most vagyok 38 hetes ;)

aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a második terhességemnél tapasztaltam ilyet, ovuláció után talán a 9-10. napon. Egy pici, borsó nagyságú kis vérfolt volt, pár napra rá pozitívat teszteltem.
aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kerek 1 héttel a mensi elött, szóval a 21.napon úgy keltem, egy 200asnyi vérfolt volt a bugyimon. Se elötte se utána semmi.

Mikor nem jött meg, akkor teszteltem

aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
9 napos luteálisod van? Azzal szinte lehetetlen teherbe esni. Nincs idő a beágyazódásra. Remélem csak félre írtad...
aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jól írtad a számokat?


"Nekem ovulacio utan 8 nappal jelentkezett egy kis folt, viszont a nem várt menstruacio előtt 1 nappal."


9 napos luteális szakasz túl rövid.

aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!