Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezd el felmenni az...

Mikor kezd el felmenni az ébredési hő?

Figyelt kérdés
Ma van a 8. napja, hogy PÉ-m volt, eddig csak 36,2-36,4 volt a hőm, de ma reggelre 36,7 lett. Az előző ciklusban végig a mensi-ig 36,5 alatt volt. Szerintetek reménykedhetek. Néha vannak olyan érzéseim, mintha pffadnék, de ez csak pár percig van, utána semmi.
2009. jan. 7. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha terhesség áll fenn szinte biztos hogy 37 c felett lesz a hőmérsékleted. Én tehát azt mondanám hogy harminchat egész valamennyivel nem vagy terhes.

Ha megtörtént a fogamzás utánna a beágyazódáskor tehát kábé egy héttel utánna drámaian felmegy a hő pl. 36,5 ről 37,2 re. Ha folyamatosan fennmarad a várt menstruáció napján is akkor lehet tesztelni.

Sok sikert!

2009. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megcáfolom az előző hozzászólót, saját tapasztalat alapján. Nekem mindig 36,8-36,9 volt a hőm a mensi előtt, amikor nem voltam babás akkor. Ennek a hónapnak a második felében is mértem, el is voltam keseredve, mert csak 36,8 volt megint reggelente, Aztán jött a várva várt nap és nem jött meg. Pedig reggel 36,7 volt csak a hőm. Másnap reggel 37, akkor lett a tesztem pozitív. Tehát nem biztos, hogy 37 fölé emelkedik. Az alaphődhöz képest legyen magasabb. Ha eddig neked mensi előtt 36,5 szokott lenni, akkor a 36,7 nagyon bíztató. Szerintem reménykedhetsz, szorítok. De inkább készülj mensire , én is arra készültem, és nagy volt a meglepi!!!!
2009. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, remélem igazad lesz.
2009. jan. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!