Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most lenne a beágyazódásom,...

Most lenne a beágyazódásom, ha lenne. Ezek a tünetek utalhatnak arra? Légyszi akinek már volt.

Figyelt kérdés

Állandó mensi előtti érzésem van. Nem a görcsök inkább a velejáró kellemetlenségek. Állandóan úgy érzem hasmenésem lesz ami csak a mensi előtt van.

A méhem néha furcsán feszül, főleg ha pisilek és egy pici erőt kell kifejtenem(bocsánat nem tudom jobban megfogalmazni).

Ma reggel óta azonban újra a petefészkeim is fájdogálnak nem erős inkább kellemetlen. Rettentő gyomorégésem van. Folyton ennék sokkal többet mint eddig bármikor. Igaz elevitet szedek de már hnapok óta nem hiszem hogy most jönne a hatása.

Elvileg mosttartok a beágyazódás időpontjában. dpo 5-6 on. A hőm magas.

De ez a mensi előtti érzés...

Ilyenkor mindig krémes folyásom van most viszont csontszáraz vagyok.

Ha ilyet érzek akkor az azt jelenti hogy elsorvad a sárgatestem? Tehát nem lesz baba?

Vagy érzett valaki ilyet a beágyazódástól?

Endometriózisom is van. A műtét utáni első normális ciklusom volt. Nagyon szeretnénk, ha sikerült volna mert jövő hónaptól meddőségi központ jönne.:(


2009. jan. 7. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez lehet terhességi tünet is, de igazából szerintem ezt még ilyenkor nem lehet érezni, mert ha jól értettem kb. 5-6 napja lehettett a megtermékenyülés. Amúgy mikorra nem várod a menzit? Drukkolok, hogy baba legyen.
2009. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanezek a tüneteim vannak, és ma teszteltem pozitívat! Én is csontszáraz vagyok, fura a méhemnél, mensis érzés... Nem lehet, hogy előbb fogant a baba, mint azt gondolod??
2009. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az ovu teszt szerint pénteken volt pém. A hőm szerint lehetett szerdán is. Így jövő péntekre nem várom(ha még mindig 28 napos a ciklusom)2 hónapja műtöttek. A múlt hónapban a hőm szerint nem volt pém. Az orvosom ott uh-on azt mondta cisztám van, de a méhnyálkahártyám vastga szóval nem tudja 100%-ra megmondani volt-e pém. De a 24 napon megjött a mensim bár egyáltalán nem olyan volt mint szokott. A hőm az azonban most ment 36,6 fölé pénteken.

Nem tudom. Olyan jó volna. Már egy éve próbálkozunk és közbe beütött eza betegség is.:(


Nektek gratula és jó egészséget Nektek és a picúroknak is.:)

2009. jan. 7. 09:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg szorítok nektek, hogy összejöjjön. Ez most hosszú hét lesz nektek, mert szerintem leghamarabb jövő szombaton érdemes tesztelned. Tudom ilyenkor lassan telik az idő. Én hétfőre nem várom, de a keddet én is megvárom a tesztel. Hamarabb nem érdemes tesztelni. Kitartás, szorítok!
2009. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Aranyos vagy.

Én is szorítok Neked.:)

2009. jan. 7. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, de a ciszta okozhat terhességi tüneteket. Amit viszont leírtál, az nem feltétlenül terhességi tünet. Mi 2 éve próbálkozunk már, túl vagyunk az inszeminációkon is, lombikra készülünk ebben a hónapban. Ezt azért írtam, mert tudom, milyen érzés havonta a peteérés utáni időszakban minden apró változást a terhességnek betudni, és hatalmas a csalódás, amikor megjön. Ha őszinte vagyok magammal sok sok tünetet bebeszéltem magamnak. Manapság az endometrózist gyönyörűen tudják kezelni, és a meddőségi központban nagyon jó kezelést kapsz! Hidd el, sikerül!
2009. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok, még csak annyit szeretnék írni neked felesleges reménykeltés helyett, hogy én az interneten megrendeltem a Gynex nevű szirupot, és a nőgyógyászommal irattam Gynevac injekciót is. Mindkettő oly mértékben segített, hogy a meddőségiben nem hitt a szemének az orvos a hormonleleteim eredményeinek. Nekem most ez a reményem.
2009. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy most különösen túlspanolom magam emiatt. Félek a csalódástól már nagyon sok volt.

Én még ezek előtt a vizsgálatok előtt állok.

Kívánom Neked, hogy mielőbb teljesüljön a vágyad.


Köszönöm...

2009. jan. 7. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!