Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este,szeretkeztunk a...

Tegnap este,szeretkeztunk a párommal,amikor azt vettük észre,hogy a végén,bennem maradt a gumi,felis irtattamegy esemény utáni tablettát,ellaone,beis kaptam ma,de viszont ma meg is jött Csináljak esetleg tesztet ha elmulik? Kovi menszesz késni fog?

Figyelt kérdés

aug. 10. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
A gumiban volt a cucc nem a huvelyben..🤣
aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esemeny utani eleg .. de a teszt sosem art.
aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Teszt nem art de ha most volt az aktus akkor majd csak 4 het mulva mutat barmit is
aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Már megint egy "gumival volt gond, az esemény utánival egy napot vártam, most mi van?" kérdés.
aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj ha akarsz, de nem sok esélye van, hogy terhes legyél menzesz előtt egy nappal.
aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem a sztorit, felesleges volt bevenni. De mostmár nem leszel terhes az tuti.
aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!