Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy igazából csak az...

Tudom, hogy igazából csak az elmaradt mensi utalhat biztosan a babára, de valaki esetleg érezte már a nem várt mensi előtt ha sikerült?

Figyelt kérdés
És ha igen, miből érezte...
2009. jan. 6. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ez az alattad párral lévő kérdés. Oda válaszoltam. Olvasd el vagy írd be a keresőbe, sok kérdést fog feldobni, és sokat tudsz olvasgatni!

Drukk a babához!

2009. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is megéreztem :) Az elsőt is, most a másodikat is, habár az sajnos elment, de azt is éreztem, hogy valami nem stimmel ezzel a terhességgel.. Úgyhogy nyugodtam megérezheted ;) Várt baba? Drukkoljak? :)
2009. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Igen várt baba, nagyon szeretnénk!!! Igazából csak azt érzem, hogy feszül a hasam alja, meg nincs étvágyam, és olyan rossz a gyomrom mostanában... persze lehet hogy bebeszélem.... Te valami konkrét tünetből érezted, vagy csak ugy legbelül....?
2009. jan. 6. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
én is az elején vagyok, és nekem sincs étvágyam.mindíg fáj a gyomrom, de ha eszem egyből rosszul vagyok, így napjában max 2x tudok enni amikor jól esik, és ez mindíg este van.
2009. jan. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A második vagyok. Én furán éreztem magam.. és úgy csináltam tesztet, hogy azt sem tudtam, mikor kellene megjönnie.

A másodikat úgy éreztem meg, hogy buliban voltunk a barátnőmmel és a második pohár vörösbor már nem tudott lecsúszni, mert émelyegtem tőle. És ez nem az az émelygés volt, amit az alkoholtól való elszokás utáni borozás okozna, hanem a "másik" :) Ja, és ott cigiztek mellettem, és attól is rosszul voltam. Tehát így volt. :)

Nagyon drukkolok Neked, ha van valami híred, ugye megosztod velünk? ;)

2009. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nincs recept. Egyik babám sem éreztem meg, csak a kimaradás után. Előtte nem. Most meg mikor szeretnék megint terhes lenni állandóan produkálom a tüneteket már a kimaradás előtt is és úgy is érzem van ott valaki. Persze nincs semmi, csak nagyon akarom. De nem vagyunk egyformák. Van aki tényleg megérzi.
2009. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat!! Nos, csak a hasam alja feszül, óvatosan kell mozognom, mert állandóan érzem hogy valami nem ugyanolyan ott alul a hasam közepén mint szokott, illetve a mai napon rendkívül fáj a derekam. Nem tudom, hogy ez minek a jele, remélem a beágyazódás miatt van és nem a mensi.....Majd megirom mi lett.
2009. jan. 7. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szagérzékenység már mensi előtt 1 héttel jelentkezett. Mindent sokkal erősebben éreztem, innen sejtettem hogy baba lesz.
2009. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!