Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mégis hogy lehet?

Ez mégis hogy lehet?

Figyelt kérdés

3 éve szedek fogamzásgátlót.

Hétfőn kezdem, 3.hét vasáenap abbahagyom.

4.hét szerdán mindig pontosan megjött.

2 nap brutál vérzés erős görcsökkel, 3 nap lightosabb, de ez is erősnek mondható vérzés. Nem barnázás, maszatolás, ilyesmi.


Eddig minden hónap ilyen volt. Az utóbbiak is.


1hete gyanús lett, hogy hirtelen híztam. 2napja pedig érzem, h mozog valami. Ellőttem egy tesztet, erős pozitív.

Ma eljutottam dokihoz. 22 hetes terhes vagyok.


Hogy? Ha ömlött belőlem mindig a vér?

Nem térek magamhoz.


júl. 26. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A doki mit mondott?
júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván az orvos elmagyarázta, hogy miért nem lehet terhesen menstruálni és hogy mi okozta a vérzést. Annak a vérnek valahonnan jönnie kellett, márpedig hogy nem a nyálkahártyád vált le amibe beleágyazódott a magzat, majd a méhlepény, az biztos.
júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
En ezt nem hiszem el, ha van egy kis maszatolas az ok, de eros verzessel gorcsokkel az vetekes lenne,akarhogy is nezzuk.
júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
A HCG 12. hétig növekszik, utána csökken, de nem tűnik el teljesen a szervezetből, csak már nem mutatja ki a teszt. Kétlem azt az erős pozitív tesztet.
júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A doki annyit mondott, ő sem érti. Most másik orvost keresek.

3-4! Nyilván nem unalmamban találok ki ilyeneket.

júl. 26. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Hogy jött ki a 22 hét és hogy tudtak ilyen gyorsan fogadni?
júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Azta ez nem semmi! #3-as kisfiammal 14-20-ig hétig véreztem brutál és görcsöltem. Már többször elköszöntem tőle.Kiderült, hogy a méhlepény mélyen tapad ez okozta mindezt ahogy húzódott feljebb a méhszájról. Azóta 27 hós nagyfiú ☺️
júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!