Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Escapelle bevétele pont...

Escapelle bevétele pont peteéréskor vajon mennyit ér?

Figyelt kérdés
Kedd éjszaka volt az együttlét, másnap szerdán már kezdődött a derékfájdalom, ami nálam ovu jele. Szerda reggel vettem be a teblettát, szóval 8 órával baleset után. Stimmelt a nyúlós méhnyaknyák, puha méhszáj is. Szerintetek mennyi az esély így a teherbeesésre, ti aggódnátok a helyemben? Tudom a tankönyvi adatokat, hogy 85% a hatékonysága, csak pont legrosszabbkor voltunk együtt, amikor csak lehetett.. Már van 4 gyerekünk, így ki is maxoltuk ezt a gyerekvállalás témát, nem terveztünk ötödiket, picit aggódom. Nem álltatok senkit az elszakadt óvszer sztorival, egyszerűen nem védekeztünk, épp szüneten voltam Azaliaról mert nagyon bezavart a ciklusomba, hetente jött meg.

júl. 25. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kötteted el magad? 4 gyerek után játszva megcsinálják és akkor nem kell hormonokkal bombázd a szervezeted.
júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kerestem mert bar babat varunk erdekelt a tema es ezt talaltam:


Hogy működik? Az esemény utáni tabletta sárgatesthormont tartalmaz, méghozzá jóval nagyobb adagban, mint a napi rendszerességgel szedett fogamzásgátló készítmények. A sürgősségi fogamzásgátló a petesejt beágyazódását vagy magát az ovulációt akadályozza meg, ez pedig méhnyálkahártya leválást idézhet elő.

júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ha már megtörtent az ovulacio?

A petesejt beágyazódását nem gátolja meg, ez a leírása:


Az Escapelle feltételezhetően az alábbiak szerint működik:

- meggátolja a petesejt kiszabadulását a petefészekből;

- meggátolja, hogy a spermiumok megtermékenyíthessék a már esetlegesen kiszabadult petesejtet.

júl. 25. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen pont ezt olvastam hogy ha megtermekenyul a petesejt akkor mar keso..


Nekem nagyon sok evvel ezelott kellett bevennem es azt mondta a nogyogyasz ha megjon a verzes akkor baba volt a hatterben.

júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hááát, ha nem esel teherbe akkor escapelle nélkül sem estél volna
júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!