Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tudom mikor ovuláltam,...

Ha tudom mikor ovuláltam, akkor lehetséges, hogy egy 10-es teszt a nemvárt napján ne mutassa ki a terhességet?

Figyelt kérdés

Ovulációs tesztel követem a ciklusom immár 8 hónapja. Eddig mindig megjött pont aznap, amikorra a teszt alapján kiszámoltam. Mindig megelőzte 2 nap barnás pecsételés. Most viszont elmaradt a pecsételés, továbbra is feszül a mellem, de tegnapi tesztem (tegnap kellett volna megjönnie) negatív lett (rossmannos facelle). Nagyon bíztam benne hogy sikerült, de a teszt miatt már szinte biztos vagyok benne, hogy nem vagyok terhes. Azért egy icipicit még reménykedek, hogy talán mégis sikerült.

Volt akinek ennyire későn lett pozitív 10-es tesztje?

Ma már nem teszteltem.


Most sem tűnik úgy mintha meg akarna jönni.



júl. 24. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány napja volt az ovud? Nézted hőmérővel, hogy tényleg megrepedhetett-e, nem csak a teszt volt pozitív?
júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A mai már a 15 dpo.


Nem hőmérőztem, mert őszintén szólva eddig nem volt rá szükség. Eddig a pozitív ovulációs teszt után 15 nappal mindig megjött a menzeszem. Ezalatt a 8 hónap alatt egyszer a nőgyógyász megnézette a progeszteron szintem ovuláció után 7 nappal és 56 volt. Erre azt mondta, z teljesen rendben van.

Utána már csak teszteztem.


Most meg nem értem mi történik. Lehet hogy nem repedt meg a tüsző? Attól késhet a menstruáció?

júl. 24. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagy később repedt meg. Ovu után 15 nappal már nincs az a teszt, ami ne mutatná ki a terhességet bármelyik vizeletből. 10.dpo-n már kényelmesen ki szokták mutatni a 10-esek.
júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező? Kiderült már valami?
júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este elmentem egy vérvételre, gondoltam az egyértelmű lesz.

Ma reggelre lett meg az eredmény, 43 lett a hcg, most már nagyon nagyon halványan de jól láthatóan pozitív lett a teszt is.

Viszont nincs jó érzésem, szerintem nagyon későn lett pozitív ez a teszt, később pedig nem foganhatott mert utána el kellett utaznom pár napra, nem voltunk együtt.

júl. 25. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nem tehetsz mást, mint vársz. De reméljük minden oké lesz. Ha a feltételezett ovu napján voltatok együtt, vagy akár előtte, még 4-5 napig is kitarthattak a hímivarsejtek. Úgy értem, ha mégis később volt az ovu, akkor még így is volt esély teherbeesni. Megnézeted 2 nap múlva is?
júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló eredménnyel nem maradt meg sajnos :S De még ne temesd, lehet hogy beindul. Ugye mész még vérvételre? Illetve tesztelj is, ha erősödik, az lehet jó jel. Nekem sajnos a tesztek is olyanok voltak, mintha másoltam volna őket. Szorítok, tudom milyen nehéz ilyenkor :S Azért még van egy ksi remény!
júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi történt Veled azóta?
júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!