Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most nagyon nagyon halvány...

Ez most nagyon nagyon halvány pozitív teszt vagy negativ?

Figyelt kérdés
3nappal a nem várt előtt vagyok.

júl. 19. 12:19
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok! 😍
júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
54%

33 as vagyok. :) gratulálok ❤️🤗

A halvány csík is csík, na meg a megérzés.


Boldog babavárást kívánok, minden nehézséggel együtt ez a legcsodásabb időszakod kezdete! ❤️

júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok! 😘
júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
29%

És most hol vannak a nagy hangadók??? 😏


Szívből gratulálok! 🥰

júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
46%

Miért lettem lepontozva? :D


33, 42-es vagyok


az ember esze megáll már :D

júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
93%

Olyan egyszeruek vagytok komolyan. A feltoltott tesztek negatívak. Mit kell írogatni, hogy károgók? Károgó valaki, mert leirja mit lát? Azt senki nem mondta, hogy negatív is fog maradni.

Gratulálok kérdezo :))

júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
60%
Amit először feltöltött az negatív volt. Ez nem hangadás kérdése. Lehet, hogy nem hallott még itt róla mindenki, de terhesség esetén sem az 1. dpo-tól pozitív a teszt... Ilyen volt kb annak a csajnak is, aki az 5. dpo-n kezdett el tesztelni, és ugyanilyen volt a 6,7,8,9 stb dpo-kon is. Azóta nem hallottam róla. Vannak tesztek, amiken valami kis lónyál szinte mindig megjelenik, ha kell ha nem. Én inkább azokat az embereket nem értem, akik nekiállnak drukkolni már egy száradási csík miatt. Tényleg marha nagy dolog, hogy az első negatív tesztjébe nem képzeltünk bele többet, mint ami. Mindjárt megyek és el is szégyellem magam.
júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
72%

Itt vagyok, mint hangadó. Attól függetlenül hogy ez most pozitív, az előző nem volt az, mivel idő előtt tesztelt.


Gratulálok, boldog babavárást.

júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!