Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez kémiai terhesség lenne...

Ez kémiai terhesség lenne vagy át ver a teszt?

Figyelt kérdés

3 nap késéssel meg jött viszont előtte 14 dpo délután lett ilyen a tesztem.



[link]


24/N



júl. 13. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszer csinálj úgy egy ugyanilyen tesztet, hogy tuti negatív lesz és akkor össze tudod hasonlítani.


Amúgy ezen én is látom a második csíkot, én azt mondanám kémiai volt.

júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett kémiai, persze.
júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kémiai.
júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetett. Ha nem csinálta volna meg a tesztet, nem is tudnál róla. Hajrá a kövi ciklusban, általában ilyenkor szokott összejönni :)

Nekem a vérzés napján még erősebb volt a tesztem, mint előtte két napig, de a vérzés már normál mensi volt, másnap azért csináltam még egyet, az már hómező volt.

Sajnos előfordul, ezért jobb megvárni, míg nem jelentkezik a mensi. De, ha el tudod engedni ezt agyban, akkor csak annyi, hogy volt egy mintha pozi teszted. Azt mondják egy egészséges párnál, minden negyedik ciklusban előfordulhat terhesség, csak nem tudunk róla. Sajnos a mai érzékeny tesztek viszont ezzel okozzák a legnagyobb stresszt. Mert már azt is mutatják, amit terhességnek sem lehet nevezni.

júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori az ilyen csik akkor is ha 0 esely van a terhessegre :/
júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!