Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jön be az LH teszt...

Mennyire jön be az LH teszt orákelként?

Figyelt kérdés

Január 1-jére nem vártam a mensim, nem is jött. Terhestesztet nem csináltam, ma vesz a férjem...

10 napja érzékeny-fájós a mellem, és 1-je óta olyan, mintha meg akarna jönni.

Ma csináltam LH tesztet kíváncsiságból, és pozitív lett! A tesztcsík erősebb és vastagabb is, mint a kontrollcsík.


2009. jan. 6. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
valaki itt írta épp nemrég h jó jóslóteszt de akkor van értelme ha ezt is 4-5 napig egymás után csináljuk s erősödik a csík...de majd ma neked kiderül, nekem meg holnap....de én nem nagyon bízok, pedig két hete késik...
2009. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy hallottam másoktól, hogy ha pozitív az LH teszt, akkor valószinű baba lesz a dologban.

De peszgőt csak akkor boncsatok, ha a terhességi teszt is + lesz.

Amúgy minden reményed meg lehet a babára, ha már 5 napja késik, és a egyéb tüneteid is vannak.

Én biztos nem bírtam volna 5 napot várni a teszttel.

DRUKKOLOK.

2009. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha mensi előtt közvetlen már erősebb a kontroll, mint a teszt, akkor vszínű baba van. Nekem nem így volt, és baba sem lett. Gratulálok!
2009. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a tesztcsíknak kell erősebbnek lennie, mint a kontrollnak. Bocs
2009. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, Csajok, olyan jól esik egy kis bíztatás!

Holnap reggel megpróbálok egy hCG tesztet, aztán kiderül... Végülis, amíg nincs mensi, addig remény az van. :)

2009. jan. 6. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsiak vagyunk az eredményre, reméljük, pozitív! :-))
2009. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hozott tegnap a párom Gravi-hcg tesztet, kazettásat, és először kevés volt rá a pisi, nem voltam elég határozott, most csináltam ilyennel először, és sajna a kontroll csík sem jelent meg!

Na, gondoltam, egy határozottat, és kivettem a kazettából, és belemártottam a pisibe a csíkot. A C csík azonnal megjelent, míg a T csík kb 1 perc után látszott, és fokozatosan sötétedett! :)

Csajok, ez pozitív??? :) El sem merném hinni!


Holnap megint tesztelek egyet, hátha az már elsőre működni fog...

LH-t csináltam megint, mégvastagabb, mégsötétebb a T csík, mint tegnap! :)


Drukkoljatok!!

2009. jan. 7. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!