Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt száradási...

Clearblue teszt száradási csíkos szokott lenni?

Figyelt kérdés

Teszteltem és a kereszt megvan,de jóval vékonyabb csík,mint a hosszában lévőnèl.

Miután megcsináltam a tesztet, vártam 2-3 percet,de nem láttam semmit. Tesztet a táskámba tettem és kb egy óra múlva ránéztem, akkor már ott volt a + jel,csak vékonyan. Nem tudom, hogy ez száradási csíkos vagy ez ilyen?

Mensim teljesen szabálytalan, így nem tudom mikor kellene megjönnie.


júl. 3. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor szellemcsíkos mostanában, több ilyet olvastam itt gyakorin
júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Aha erre a tesztre többen is panaszkodnak, szerintem vegyél egy másik fajtát, és reggel csináld meg! Szorítok!😊
júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szinte kivétel nelkul.
júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem volt már teljesen negatív is, nem voltam terhes

februárban nekem is így volt, elég vékony volt, de előtte nap már volt halvány pozitív tesztem és aznap is egy másik


[link]


mielőtt valaki azt írná, hogy negatív, azóta 23 hetes és köszöni jól van :D

júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez ugyanaz a teszt csak már jó pár órával később teljesen megszáradva, alatta egy másik fajna ugyanaznapi :)

júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont így néz ki az én tesztem is,de ma elkezdtem vérezni. Úgy gondolom valami elindult és abbamaradt.
tegnap 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem indult el semmi. Minden cb ilyen. A kek reagensu tesztek ilyenek. Ezért nem szabad olyat venni
tegnap 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, ezt nem tudhatod. nekem is volt kémiai/korai vetélés. facelle és predi volt halvány pozitív aztán vérezni kezdtem, ami 1 napig tartott, utána elmentem dokihoz de uh alapján kiürült minden a hcg-m meg 0,2 volt


nekem érdekes a clearblue-n mindig csak akkor volt 2. csík ha baba is volt, amikor meg nem volt akkor semmi

tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!