Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon krémes, fehér folyasom...

Nagyon krémes, fehér folyasom van, ez mitol lehet?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt kellett volna megjonnie, de amúgy sem állt meg be annyira rendesen szóval néha szokott ez változni.

A barátommal kicsit több, mint 2 hete feküdtem le először, a menstruációm után 1 héttel kb.

Azt mondta( meg a neten is olvastam), hogy a szüzesség elvesztése után pár napot akár hetet is késhet. Ez igaz?

Rendesen védekeztünk, azóta egyszer sem szakadt ki a gumi( mindegyiket felfujta), csakhogy attól félek, hogy mi van, ha az egyiken volt valami mikroszakadas, aztan véletlenül terhes lettem. Erre van esély?


A normalis válaszokat előre is köszönöm😊



júl. 3. 16:31
 1/8 anonim válasza:
95%
semmi nincs nyugi
júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez aranyos volt :) de tényleg nincs semmi, gondolom még fiatal vagy azért sem állt még be rendesen a ciklusod. Ha nagyon aggódsz vegyél egy tesztet, akkor majd látod hogy nem vagy terhes és megnyugszol kicsit. 27N
júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
22%

A gumi felfújása kufirc előtt nem hiteles, mert úgyse akkor fog feltűnni, ha valahol gyenge az anyag. Utána kell, mindenképp!

A megfelelő vizsgálathoz kell egy világító mennyezeti lámpa, ami alá kell állni. Arccal felfelé, gumi szájba, és mint amikor a rendőrök szondáztatnak, fújni jó erősen. Ezáltal a fényben jobban látszódik, hogy kell-e izgulni, vagy sem.

júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szinte biztos nem vagy terhes, de egy teszt nem árthat.


Valóban a kezdeti időszakban késhet a mensi, hiszen stresszelhet az ember.


Mikor én veszítettem el, a gumi bennem maradt, mert mind a ketten tapasztalatlanok voltunk. Egyből késett is a mensim, kimaradt egy teljes ciklus. Már magát a tesztet is parázva vettem meg, de megnyugodtam mikor negatív volt. Rá pár napra meg is jött.


Csinálj egyet, hátha megnyugtat.


Mindig figyelj a védekezésre, akkor nagy gond nem lehet.


Úgy meg felesleges létezni, hogy azon aggódunk, hogy jaj, de kiszakadhat stb. Pont erre van az esemény utáni. Baleset bárkivem előfordulhat. Megoldás van, de nem kell feleslegesen aggódni :)


Csak nyugi.

júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
KB semmi esély nincs rá. A fehér folyás normális, főleg menstruáció előtt 5-7 nappal.
júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk mikor elszakadt a gumi, akkor nem egy mikroszkópnyi méretű lyuk bolt rajta, hanem rendesen elszakadt, jól látható nagy lyukkal úgyhogy nem kell aggódni kb 0 az esélye, hogy terhes vagy.
júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3as

Nyilvan utána fújta fel😊

júl. 3. 19:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, egy kicsit megnyugodtam, de azért remélem pár napon belül már megjon😊
júl. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!