Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Itt már volt ovu vagy csak...

Itt már volt ovu vagy csak kilengés? Rá tudnátok nézni? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A 9.ciklusnapon teszteltem egy elég erőset,a képeken látszik is. Ez már ovuláció?

Előre is köszi!


júl. 2. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom hany naposak a ciklusaid, de nagy esellyel csak kilenges lehetett. Nekem is minden ciklusban volt, bar azokra. 0,25-0,30 koruli erteket saccolt. En erzekeny teszttel teszteltem

Sikeres hónapban pedig 1 fölött volt meg igy appban vezetve is.


De ha neked utólagosan kiderulne, hogy ez volt az ovu, akkor mar tudsz mihez viszonyítani🙂 az esélyt megadtatok, hogy lehessen baba

júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy 30 napos ciklusaim vannak átlagban és érezni szoktam nagyrészt ha peteérésem van,most semmit sem éreztem. Nem szokott ilyen korán lenni,de olyan erősnek látom azt a napot.
júl. 2. 18:11
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez 20-as érzékenységű teszt.

Érdekes, kíváncsi leszek.:) Elméletileg 6-án lesz az app szerint az ovum,azért csak megyünk egy kicsit feljebb még akkor értékekben is 😁

júl. 2. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Most visszaneztem en is, nekem mindig volt erősödés 8-13.cn között, bár nekem általában 17-20.cn volt ovulaciom.

Valószínűleg nálad is csak kilenges es később lesz ovu🙂

Elso tesztelős hónapod?

Amugy a termekeny nyák mervado a tesztek mellett

júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első, igen!

Itt tanulok 😁 még minden emelkedésre felkapom a fejem.

Figyelem a nyákot is,az sem volt még.:) jogos,így tényleg kilengés lesz.

júl. 2. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem is sokszor beugratott, de a nyák az nagy segitseg lesz benne😊

Nalam ovu elott 1 hettel jelen volt mar a nyák es a mennyisege nott ovuig, majd ovu utani nap vagy kovetkezo nap meg is szunt

júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt meg ovud. Ez a 9.napi dolog ez semmiség, nem igazolt utana az ovulacio. Nyakot nezd akkor fogod tudni hogy termekeny vagy
júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen,köszönöm szépen,lassan összerakom,hogy mi hogy van 😊

Érdekes tapasztalat egyébként,mintha semmit sem tudnék magamról meg a szervezetem működéséről,pedig 27 éves vagyok.

Lehet hogy előkapok valami jó kis könyvet ebben a témában 😃

júl. 2. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már mindenfélét leírtak előttem én csak annyit fűznék hozzá, hogy még képen is jól látszik, hogy nem volt pozitív egyik teszt sem :) ehhez még app sem kell :D

Egyébként sok sikert majd :)

tegnapelőtt 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!