Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6.ciklus napon elkezdett...

6.ciklus napon elkezdett erősödni az ovu teszt,ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap,hogy ovu tesztelek.

(David 20-as érzékenységű teszt.)

A mai nap délutánra határozottan erősebb lett a csík, nem ugyanolyan erős, de szebben látszik mint a tegnapi.

Ebből hamarabb lesz akkor ovu,vagy csak a közelgő dátum szerinti ovu miatt erősödik már ilyenkor?


jún. 27. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül olyan ez mint a terhességi teszt, hogy napról napra erősebben látszik. Volt hogy úgymond halványodott, aztán másnap hirtelen pozitív lett.
jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Semmit nem jelent. Ingadozik az lh... lehet egy héttel hamarabb is poziközeli aztán bumm halvány aztán megint erősebb. Pozitív úgy is lh csúcs idején lesz. Illetve ha nem jó a teszt érzékenysége akkor több napig lehet pozitív vagy éppen soha nem lesz pozitív. Sajnos ezt ki kell tapasztalni. Lehet gyorsabb az első alkalmakkor két vagy 3 féle tesztet egyszerre nézni. Persze ez annyira nem fontos max időt spórol az ember. :) ha 2 napnál tovább lesz pozitív akkor kevésbé érzékeny teszt kell majd.
jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem pozitív,az egyértelmű, de az első napomon elég halvány volt most meg azért erősebb.

De akkor gondolom tényleg az ingadozás.

Remélem,hogy nem kell kevésbé érzékeny mert rendeltem belőle 30 darabot csomagban...😅

jún. 27. 23:07
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

Feltöltöttem ide is,csak azért, hogy esetleg így látszik,hogy tényleg kell e kevésbé érzékenyebb.

Köszönök minden jó tanácsot! 😊

jún. 27. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég sanszos, hogy fog kellenni a kevésbé érzékeny. Elég erősek a csíkok.

Viszont amit javaslok, hogy figyeld mennyi idő alatt jelenik meg a t csík.

Pozi nap esetén elég gyorsan szinte a kontroll csíkkal egyszerre.


Nekem szokott olyat, hogy előtte nap is pozi, de akkor kb 5-10 perc közt lesz az. Ami még ugyebár értékelhető. Másnap meg kb 2 percen belül. Így tudom az a tuti pozi nap.


De ez csak arra vonatkozik, ha pozitívat tesztelsz, de másnap is :)


Nem mindig egyforma az lh szintje a csúcskor. Van amikor alacsonyabb, akkor a lassan kijött pozitív lesz a valós pozi nap, de ugye ez csak másnap igazolódik a látványosabb negatív teszttel.

jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ránéztél! :)

Nekem 1-2percen belül mindegyik ilyen erős lett..

Szerinted ha veszek másikat akkor 25 vagy 30-as kellene?

Lehet hogy váltok,hogy lássam a dolgokat rendesen így a kezdetek alatt. 😁

jún. 28. 07:58
 7/9 anonim ***** válasza:
25 szerintem elég lehet :)
jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt most csináld végig ezzel. Tök fölösleges kevésbé érzékenyből is berendelni egy csomót, amikor még lehet, hogy ez lesz a jó. Amúgy az se mindegy, milyen hosszú a ciklusod. Nekem 26-27 napossal, 11.-12.napon + volt. De volt rövidebb hónapom, akkor már 9-én. Ahhoz akár stimmelhetne is ez az erősség.
jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Átlagosan 30 napos a ciklusom, 26-án múlt el a vérzésem.

Végül egyébként jónak tűnik,mert tegnap volt elég enyhe 2. Csík,ma megint erősebb egy picit. Látszik az ingadozás,mostmár elhasználom akkor. :)

Viszont hőmérőzök is,és az alapján még sehol sincs a peteérésem szerintem.

27-én volt 36.6(aznap volt a legerősebb az LH teszt ,azóta megyünk lefelé. Ma 36.2 volt reggel.

tegnapelőtt 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!