Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Le tudjátok írni mit is...

Le tudjátok írni mit is jelent pontosan az hogy hőmérőzni? Sose csináltam, és egy ismerősöm se, aki meg tudná mondani.

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Na szoval:minden reggel felkelès elott ugyan abban az idoben ugyan azon helyen(èn pl.szàjban nyelv alat mèrtem)mèrd.A mens.napjàn a ho egy kèt tizedet csokken.majd amikor az utolso alacsony homèrsèkletet mèred akkor van az ovulàcio.tehàt az utolso alacsony ès az elso magas ho kozott valahol.Higanyos mèrot hasznàlj!Fontos ,hogy mindig ugyan abban az idoben ès ugyan ott mèrdd!Mèg pisilni se kelj fel!Reggel mèrdd!Remèlem tudtam segiteni
2009. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi nagyjából értem. Akkor a kettő között kell együttlenni?
2009. jan. 6. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, de többet és pontossabban megtudhatsz a dologról.

Be kell írni a google-ba: termékeny nap:peteérés ellenőrzése otthon. Nem csak azt írják le, hogy hogyan kell jól mérni, de azt is hogy miért így van ez az egész.

De biztos, hogy több hasznos cikket is ki dob erre a keresésre.

Jó böngészést!

2009. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én digitális hőmérőt használok. Hüvelyben, 5 percig mérem minden nap. Kivéve, ha erősebb a menstruációm... azt az 1-2 napot természetesem nem jegyzem.
2009. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!