Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tabletta az oka a sikertelen...

A tabletta az oka a sikertelenségnek?

Figyelt kérdés
3 évig szedtem tablettát és mikor abbahagytam azonnal helyreállt a ciklusom kivéve hogy előtte nagyon sok volt (bőségesen 3 nap) és a tabletta után pedig 1-2 napig nagyon kevés. Most elkezdtem szedni az E vitamint és a mensim újra a régi. Lehet ez a magyarázat arra hogy nem jött eddig össze.(több mint egy éve probalkozunk)Reménykedhetek vagy adjam föl?
2009. jan. 6. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz? Ő kivizsgálna, hogy minden rendben van-e veled hormonálisan. Így nem lehet a levegőbe nyilatkozni, hogy neked miért nem jött össze eddig. Kérlek, keress fel egy szakembert!
2009. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy év sikertelen próbálkozás után már csinálnak vizsgálatokat. Előbb nem is kezdenek bele. Szóval bátran kérj orvosi segítséget, lehet, csak egy egészen gyorsan orvosolható problémátok van.

Én egyébként hat évig szedtem Diane35-öt és a harmadik hónapban teherbe is estem. Az első ciklusban peteérésem sem volt, de utána már helyrejött ez is magától.

Új és új remények és esélyek! Sok sikert!!

2009. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sziasztok.Hát már voltam orvosnál először a párom vizsgálták ő rendben van, engem meg elküldött petevezeték átjárhatósági vizsgálatra anélkül, hogy hormonvizsgalatot végzett volna.Nagyon megelégeltem az orvosok hozzáállását és feladtam.Már az idegeim sem birják sajnos.
2009. jan. 6. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

nem gondolom hogy a tabletta miatt nem sikerült. én 7 évig szedtem folyamatosan aztán augusztusban abbahagytam és szeptemberben teherbe is estem.

szerintem menj el több dokihoz is hátha valaki ajánl valami megoldást!

kitartás!!!

2009. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h a tabletta miatt. Mindenkinek más a szervezete. (Van, aki 60 éve dohányzik és nem lesz tüdőrákos, van, aki már 5 év után az lesz..) Szerintem ne add fel, járj az orvosok nyakára, h igenis vizsgáljanak ki rendesen és kezeljenek, ha kell!
2009. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!