Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet pecsételő vérzés...

Mitől lehet pecsételő vérzés a ciklus 17.napjától 3 napon át? Nyilván tudom:ovuláció, beágyazódás stb. Ovum 10-én volt, (voltunk is együtt a párommal), tehát az ovu kizárva, terhességi teszt negatív a ciklus 23. napján. 25-28 ciklusaim vannak

Figyelt kérdés

jún. 23. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavar
jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel nézted az ovulációt?
jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt a ciklusod 23. napja? Miért teszteltél olyan korán?
jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ovu teszttel. 🙂
jún. 23. 21:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért teszteltem, mert néhány napja lázas vagyok és hát reménykedtem, hogy nem-e babóca van a dologban. De annyi mindent összeolvastam a neten, hogy már elengedtem a terhesség tényét. Hormonzavar vagy valami gyulladás, ciszta lenne ? (A láz miatt kérdem). Hátha volt valaki hasonló cipőben..
jún. 23. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csak nem a ciklusod 10-11. napján vagy előbb van az ovulációd, akkor semmi értelme nem volt tesztelni a 23. ciklusnapon. Hányadik napon volt?

A láznak meg nyilván semmi köze egy esetleges terhességnek. 37 fok körüli hőmérséklet (ami ugye nem

láz) teljesen normális luteális

fázisban, terhesség nélkül is.

Nem mondom, hogy most egyszeri alkalom miatt szaladj a dokihoz a pecsételés miatt, de ha legközelebb is ilyen lesz, akkor látogasd meg mindenképp. Meg ha már rég voltál szűrésen, akkor is. Teherbeesés előtt úgysem árt :)

jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha a következő hónap is ilyen lesz, akkor doki látogatás. 🙂 Kb 3 hónapja voltam szűrésen, minden rendben volt, ezért furcsálom ezt most.
jún. 23. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!