Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eléggé elszámoltam magam,későb...

Eléggé elszámoltam magam,később kezdtem el az új levelet szedni?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon megrèmültem,ma mikor be írtam a ladytimer-be az együttlétünket, és átnèztem a jegyzeteim.

Most esett le,hogy 2nappal később kezdtem el az új levelet

Ilyen még sosem fordult elő, főleg nem hogy utólag veszem észre..

Megnéztem hány szem hiányzik,hátha csak rosszul jegyeztem fel. De valóban később kezdtem.

Feltűnt,hogy két napja gyakrabban járok pisilni.

Lehet ez már amiatt? Én azt gondoltam talán felfáztam. De mióta megláttam,hogy két napot csúsztam eléggé bevagyok tojva. Nem szeretnénk már gyereket.

(Már van)

Az orvosomat gondolom hétvégén ne zavarjam.

17. Ciklus napon vagyok

Csináljak esetleg egy tesztet?

Járt már valaki így? Na mondjuk ez buta kérdés. Biztosan nem én vagyok az első,nektek hogy alakult ez?:(

Olvastam a tájékoztatòt,hogy pont ez a "legveszèlyesebb",ami előfordulhat (vagy ha a levél végéről marad le 1-3 szem)

Lehet,hogy más is van a tájékoztatòban, de olyan ideges vagyok már értelmezni sem tudok 😐😐



jún. 21. 23:23
A kérdező szavazást indított:
Tesztelj
Még nem lehet tünteted
Előfordul,ne reagáld túl
Nagy eséllyel terhes lehetsz
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem jön meg majd akkor tesztelj. Én egy hónapig kiegészítő védekezést is használnék. Tüneted még nem lehet, de terhes lehetsz. Ezentúl jelöld meg pl egy filccel a kezdőnapokat a leveleken, hogy mégegyszer ne forduljon elő. Sajnos van ilyen, ez a tabletta hátránya.
jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Érdemes egy picit játszani a szedéssel, én pl. mindig hétfőn kezdem az új levelet - így nehezebben felejtem el, hiszen pont egy "teli" hét a szünet.


Babaszempontból nem mindegy az sem, hogy az elmaradt bogyók és az együttlét hogy estek egymáshoz képest időben. Tüneted még biztosan nem lehet, a következő gyógyszerszünet vége felé tesztelj egyet.


A mostani levelet mindenesetre fejezd be két nappal később, hogy a kimaradt szemeket is szedd be, és onnantól indítsd a szünetet. (Ha nem akarod tolni a szedést a jövőben, nyugodtan tarthatsz 5 napos szünetet a 7 helyett.) De mindenképp tesztelj az új levél előtt.

jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azon a napon voltunk együtt amikor már egy napos késésben voltam. Megszakítással. És előtte való nap is szintén megszakítással.

Köszönöm az értelmes válaszokat és utolsó köszi a tippet, befejezem akkor előbb két nappal.

Most utána olvastam higgadtan,a tüneteim azért lehetnek,mert a későbbi folytatás/kezdès hormoningadozást tud okozni 😅😊

jún. 22. 00:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszakítással voltatok együtt, akkor elég csekély esély van a terhességre. De azért tesztelj a biztonság kedvéért.
jún. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj, neked olyan tabid van, ami placebotabi mentes és csak 21 szemes? Ez olyan furcsa, ezekkel tényleg nagy a baki esélye :O
jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítással ennyire a ciklus elején meg remélhetőleg nem leszel terhes ;)
jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5# hát nem tudom, én is olyat szedtem 7 évig, és sose volt belőle gond.
jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!