Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem baj ha kávézom terhesség...

Nem baj ha kávézom terhesség alatt? Csak reggelente!

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gyenge reggeli kávé belefér.
2009. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jólesik, semmi gondod nem lesz tőle. Napi egy-két kávé - főleg, ha gyengébb - semmi bajt nem csinál.
2009. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Gyengét iszom amúgy igen!!!

2009. jan. 6. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem baj, főleg akkor, ha alacsony a vérnyomásod. 1-2 doki még ajánlja is, de van olyan, aki azt mondja, nyugtalan lesz tőle a baba.
2009. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az első trimeszterben nem bírtam meginni, a szagától is rosszul voltam, pedig amúgy nagy kávés vagyok. Az alacsony vérnyomásom miatt viszont jó lett volna...

Aztán véget ért a rókázós időszak és ittam is napi egyet-kettőt. Nem lett tőle nyugtalan a baba, most is iszom, szoptatok, de nagyon nyugis, kiegyensúlyozott babám van.

2009. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!