Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdtem a 4. honapott a...

Most kezdtem a 4. honapott a Novynette fogamzásgátlóból. Csináltam Ovu tesztett mert úgy alakult hogy estére vennem kellett be antibiotikumot. Ha a teszten az egyik csík lila a másik rozsaszines akkor az pozitiv vagy negativ?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlót reggel 9kor vettem be folyamatosan. Az antibiotikumot pedig este 8-9 felé. Ha mégis pozítív lehet a gyogyszer miatt?

Segítséget köszönöm.



jún. 12. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha fogamzásgátlót szedsz, nem ovulálsz. És minek a teszt az AB előtt egyáltalán?
jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Antibiotikum mellett kiegeszito vedekezes kell!

Erre koncentralj inkabb, ne az ertelmetlen lh tesztre. :D

jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb gyógyszerek és a Novynette filmtabletta


Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről.


Néhány gyógyszer csökkentheti a Novynette filmtabletta hatását. Ezek között szerepelnek az epilepszia kezelésére szolgáló gyógyszerek (pl. pirimidon, hidantoin, barbiturátok, karbamazepin, oxkarbazepin, topiramát, felbamát); a tuberkulózis gyógyszerei (pl. rifampicin), a HIV fertőzés elleni készítmények (pl. ritonavir), egyéb fertőző betegségek elleni antibiotikumok (pl. ampicillin, tetraciklinek, grizeofulvin), és a közönséges orbáncfű tartalmú gyógynövény (Hypericum perforatum, a depressziós hangulat kezelésére). A fogamzásgátló tabletta más gyógyszerek hatását is befolyásolhatja (pl. a ciklosporin és lamotrigin tartalmú készítményekét).


Ha a beteg más olyan gyógyszert is szed, amely a fogamzásgátló tabletta hatását csökkentheti, akkor a gyógyszerszedés idejére egyéb fogamzásgátló módszer alkalmazása is szükséges



[link]

jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!