Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Szemmel meg...

Lehetek terhes? Szemmel meg lehet állapítani, hogy az óvszer sérült-e?

Figyelt kérdés
Egy fiúval voltam együtt. Egyszeri alkalom volt. Gumival védekeztünk. Miután levette a srác magáról, nem folyt ki az ondó a gumiból. Akkor sem mikor kijött és akkor sem, amikor megnézte van e rajta szakadás. Remélem ez azt jelenti, hogy nem lehet baj, mert nem szeretnék még babát. Remélem nem lesz gond.
2009. jan. 6. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lyukas volt az óvszer megvan rá az esély,hogy terhes maradtál.Szemmel csak akkor látod ha nagymértékű a szakadás ha épp csak pl:tűvel van kiszúrva akkor nem lehet észre venni.Én így maradtam terhes a fiam most 6éves,akkor nagyon sírtam miatta de abortusz ellenes vagyok így megtartottam,most ő a szemem fénye.Az is lehet hogy rosszul lett felrakva a gumi és azért nem volt benne semmi,vagy nem ment el a fiú.Ilyenkor csak találgatni lehet hogy mi lehetett az ok.Én drukkolok neked.
2009. jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy lehet biztosra megállapítni h lyukas e, ha feltöltitek vízzel....ha az nem spriccel sehonnan belőle, csak akkor biztos hogy nincs egy tűnyi lyuk se
2009. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!