Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz az 1. dpo?

Mikor lesz az 1. dpo?

Figyelt kérdés
Tegnap este és ma reggel is pozitív volt az lh tesztem, de délután 2-3-kor már negatív. A mai vagy a holnapi nap az 1. dpo?

jún. 8. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szexeljetek, amikor jólesik. A spermium úgyis napokig megél alkalmas környezetben.
jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az rendben van, nem is ezért kérdeztem 😊 Szimplán csak szeretném fejben számolni hol tartok, és tudom hogy amikor negatív, akkor van az első dpo, csak most megzavart, hogy kora reggel még pozitív volt.
jún. 8. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggel + volt az lh teszt akkor holnapi napot mondjuk a 0.napnak mert 12-36 óra az ovu az lh + tól így holnapután lesz az 1 dpo
jún. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
jún. 9. 04:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan akkor lehetne megmondani, ha hőgörbét vezetnél. Ott jól látszik.
jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem viccből az a szabálya, hogy azonos időpontban délután kell tesztelni.


Egyik nap 4-5körül tesztelsz akkor másnap a 4-5körül készült teszttel lehet összehasonlítani.


Ha ezt figyelembe veszed akkor az esti pozitív tesztes nap volt az lh csúcsod nap, a másnap meg a negatív map, hiszen, ha este ismételted volna már negatív lett volna. Nagyobb %-ban a negatív napon szokott repedni, ezért az a nulladik nap.


De +-1 nap itt nem oszt nem szoroz. Az az 1 nap semmit nem jelent.


Én pl mindig úgy számoltam, hogy a pozi tesztes nap a nulladik és a másnap az első... aztán ahhoz képest 11.dpo-n lett pozi tesztem, közbe meg, ha normálisan számoltam volna az vagy 10. vagy 9.dpo....


Egy a lényeg, 12 nappal a pozi tesztes nap után a 10-es hcg teszt halvány pozi lesz.

jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is ugyanigy voltam, csak vezetek hőgörbét és volt ultrahang is.

3.an delelott es du is pozitiv volt az lh teszt, ultrahanggal latszott egy szep nagy tuszo (ez keso du volt)

4.en delelott pozitiv lh teszt, a tuszo mar nem volt meg (epp a kiurules zajlott).

Este mar halovany lh teszt es akkora lett teljesen kialakult sargatest.

A hőm csak 6.an ugrott fel, mert 5.re még nem volt eleg progi.

Remelem tudtam segiteni

jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hőgörbe valóban nagyon hasznos! Tegnap pl: 35.8 volt a hőm, ma meg már 36.8. Mondta is párom, hogy nagyon hűvös voltam tapintásra. XD De az emelkedés alapján egyértelműen túl vagyok az ovun.


Szóval emiatt is érdemes használni, bár van esély hogy így is összejön a baba, ha jókor vagytok együtt.

jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6. Tudom, hogy azonos időpontban kell délutánonként tesztelni, de mivel össze vissza dolgozok ezt nem mindig tudom kivitelezni.


7. Köszi, hogy így leírtad. Aznap délelőtt amikor még pozitív volt megrepedhetett a tüsző, mert a reggeli órákban még éles fájdalmaim voltak, majd délutánra elmúlt végre minden fájdalmam, ami addig kínzott a peteérés miatt.


Mindenkinek köszönöm a választ, ha esetleg nem lesz sikeres a hónap, megpróbálom az lh teszt mellett a hőmérőzést is, de bízom benne, hogy nem lesz rá szükség 😊

jún. 16. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!